Dzień Dziecka w Heliosie 🗓

0
1512

W weekend Dnia Dziecka 31 maja do 2 czerwca, każdy z nas ma swoje święto!

W Dniu Dziecka każdy z nas ma swoje święto! W tym wyjątkowym czasie odłóżcie na bok wszystkie “dorosłe” sprawy i poświęćcie czas wyłącznie najmłodszym. Dajcie się ponieść potędze wyobraźni i dziecięcej fantazji.

Poza wspaniałymi propozycjami filmowymi czekać na Was będą też animatorzy zachęcający do wspólnej zabawy, będzie okazja by razem kolorować, bawić się i śmiać. Przekonajcie się jak wiele powodów do radości może dostarczyć chusta animacyjna, zbudujecie zachwycające konstrukcje ze słomek, czekać na Was będą też wielkie puzzle! Wiemy, że malowanie buziek to dla dzieci prawdziwa frajda, nie może zatem zabraknąć i tej atrakcji. Zobaczycie, że z balonów można wyczarować prawdziwe cuda, nie trzeba wcale mieć magicznej różdżki, wystarczą sprawne palce i odrobina wyobraźni. Nie tylko nauczymy dzieci jak zrobić z balonów małpkę, czy pieska, ale też będziecie mogli otrzymać te balonowe cuda w prezencie!

Organizatorzy nie zapominają jednak, że mamy XXI wiek i że ulubioną zabawką dzieci są smartfony. Radzimy zadbać o naładowanie swoich aparatów bo przydadzą się do wyjątkowej, interaktywnej zabawy.

W Kinie zamieszają różne, dziwne stwory. Daj się porwać przygodzie i pomóż je złapać, a przy okazji rozwiązuj zagadki, wykonuj zadania. Gwarantujemy, że trzeba będzie wysilić nie tylko mięśnie, ale i szare komórki! Nagrodą będzie wielka satysfakcja i niespodzianka wręczona przez pracowników kina.

Nie może też zabraknąć konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Zespół kina zadba o to, by każde dziecko opuszczało, w dniu swojego święta, kino uśmiechając się od ucha do ucha. Zapraszamy i przekonajcie się, że to tylko część niespodzianek, które kino Helios dla Was przygotowało.

UWAGA konkurs!

Napisz w komentarzu do artykułu, jaki film z dzieciństwa pamiętasz najlepiej i dlaczego?  

Do wygrania dwa podwójne zaproszenie na wszystkie seanse w dniach 1-2 czerwca oraz cztery podwójne zaproszenia na wybrane seanse z konkursami* w dniach 1-2 czerwca, które w wylosuje nasze redakcyjne dziecko spośród nadesłanych odpowiedzi. Na komentarze czekamy do 30 maja do godziny 16:00.

*Seanse z konkursami to:

Sobota:
– 10:00 Paskudy.UglyDolls
– 10:45 Aladyn
– 12:15 Panda i Banda
– 12:45 Pokemon Detektyw Pikachu
– 13:15 Paskudy.UglyDolls
– 15:45 Aladyn
– 17:00 Dzień czekolady
– 17:30 Paskudy.UglyDolls
– 18:00 Pokemon Detektyw Pikachu

Niedziela:
– 10:00 Paskudy.UglyDolls
– 10:45 Aladyn
– 12:15 Panda i Banda
– 12:45 Pokemon Detektyw Pikachu
– 13:15 Paskudy.UglyDolls
– 15:45 Aladyn
– 17:00 Dzień czekolady
– 17:30 Paskudy.UglyDolls
– 18:00 Pokemon Detektyw Pikachu

Oprac. Joanna Winiarek

od do
Scheduled lifehacki miasto