Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości 🗓

0
301

Szukasz pracy albo myślisz o zmianie ścieżki kariery? To wydarzenie jest dla Ciebie! 

30 maja przyjdź do Polsat Plus Arena Gdynia i poznaj pracodawców z różnych branż, aplikuj na dostępne stanowiska, dowiedz się jak szukać pracy za granicą i zapoznaj się z bogatą ofertą edukacyjną. Sprawdź, jak podnieść kompetencje zawodowe i skonsultuj swoje CV z doradcą zawodowym. Wydarzenie jest również doskonałą okazją do zapoznania
się z aktualnymi trendami na rynku pracy oraz preferencjami pracodawców.

Bogaty program

Przedstawiciele Fundacji Gospodarczej przeprowadzą prezentację na temat przygotowania CV, a pracownicy Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości opowiedzą o swojej ofercie oraz o zakładaniu działalności gospodarczej. Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy chętnie przedstawią formy wsparcia dostępne w naszym urzędzie.
Nie masz profesjonalnego zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych? Zrobisz je w Fotobudce w trakcie Targów. Przedstawicielki Szkoły wizażu i stylizacji Beauty Art pokażą zainteresowanym osobom jak wykonać makijaż na rozmowę kwalifikacyjną.

Strefa cudzoziemca

W Strefie Cudzoziemca osoby zainteresowane tematyką legalnego pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce będą mogły porozmawiać z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Okręgowego Inspektoratu Pracy, Straży Granicznej, Urzędu Skarbowego oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni. W tym roku partnerem targów jest UNHCR, Agencja ONZ ds. Uchodźców. Podczas targów UNHCR wspólnie z Centrum Społeczności – Gdynia zapewni tłumaczy języka ukraińskiego i angielskiego oraz doradztwo zawodowe w języku ukraińskim. Dla pracodawców Targi Pracy są szansą na szybkie i sprawne przeprowadzenie rekrutacji oraz na zwiększenie rozpoznawalności firmy na lokalnym rynku. Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości są ważnym wydarzeniem w kalendarzu imprez Gdyni. Co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem, uczestniczy w nich ok. 100 wystawców i tysiące odwiedzających – zarówno mieszkańców Trójmiasta, jak i ościennych powiatów.

Gdzie i kiedy?

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni
30.05.2023 r. w godzinach od 10:00 do 13:00
Hala Polsat Plus Arena Gdynia
ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-302 Gdynia

Dla kogo?

Wydarzenie ma charakter otwarty – zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby bezrobotne, poszukujące pracy i myślące o zmianach w życiu zawodowym. Udział w targach jest BEZPŁATNY.

Organizatorzy

Organizatorem Targów Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni jest Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni we współpracy z Urzędem Miasta Gdynia, Fundacją Gospodarczą, Laboratorium Innowacji Społecznych i UNHCR. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Gdańsk.

Oprac. Karol Molęda

Scheduled miasto