Redłowo: III Otwarty Turniej “Szachmatek” 🗓

0
218

W sobotę 22 października odbędzie się III Otwarty Turniej “Szachmatek” o Puchar Rady Dzielnicy Redłowo. Na rozgrywki zapraszają Szkoła Podstawowa nr 34 im. Leonida Teligi w Gdyni, Rada Dzielnicy Redłowo, TKKF Rzemyk Gdynia Tomasz Ciesielski wraz z rodzicami dzieci z SP 34.

Celem turnieju jest popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci i dorosłych z Gdyni i okolic, w szczególności mieszkańców Redłowa oraz dzieci z SP nr 34, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień młodzieży oraz propagowanie zasad fair-play.

Zapisy i regulamin dostępne tutaj do godziny 10:40 w dniu turnieju, opłata wpisowa wynosi 20 zł, należy jej dokonać na miejscu w dniu zawodów do godziny 10.45, uczniowe z SP nr 3 sa zwolnieni z opłaty startowej. Turnieje będą rozgrywane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo gry – P`15.

Turniej odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej nr 34, ul. Cylkowskiego 5, rozgrywki rozpoczynają się o godzinie 11:00 w sobotę 22 października br. Nagrodami w turnieju będą puchary za miejsca od I do III, każdy kolejny uczestnik otrzyma medal, a najmłodszy również upominek. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli statuetki dla najmłodszego i najstarszego uczestnika.

Oprac. Małgorzata Trasna

Scheduled Redłowo