Redłowo: Awaria wodociągowa

0
308

W związku z wystąpieniem awarii wodociągowej w Gdyni na ul. Legionów (na wys. ul. Partyzantów) ruch w obie strony w miejscu awarii został wstrzymany.

W związku z zamknięciem ul. Legionów, objazd do al. Marsz. Piłsudskiego został poprowadzony ul. Ujejskiego i ul. Tetmajera. W związku z awarią, mogą wystąpić braki wody na ulicach: Legionów i Partyzantów. Przewidywany czas przywrócenia dostawy wody to godz. 13:00. Do odwołania, zmienione zostają trasy autobusów linii 119, 133 i 252.

Autobusy linii 119 w kierunku Dworca Morskiego, od przystanku Hallera 01 do przystanku Wzgórze Św. Maksymiliana SKM 03 kursują objazdem ul. Legionów, Kopernika, Redłowską, al. Zwycięstwa i ul. Władysława IV. Na trasie objazdu obowiązuje wyłącznie przystanek Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli 02 przy ul. Kopernika (za skrzyżowaniem z ul. Legionów).

Autobusy linii 133 w kierunku Dworca Morskiego, od przystanku Szczeblewskiego 01 do przystanku Piłsudskiego 02 kursują objazdem ul. Kopernika, Legionów, Harcerską, al. Zwycięstwa, Świętojańską i al. Piłsudskiego (z zawróceniem na pętli Dom Marynarza). Na trasie objazdu obowiązuje wyłącznie przystanek tymczasowy Wzgórze Św. Maksymiliana – Syrokomli 91 usytuowany przy ul. Kopernika, przed skrzyżowaniem z ul. Legionów.

Autobusy linii 252 w kierunku Norwida, od przystanku Szczeblewskiego 01 do przystanku Wzgórze Św. Maksymiliana 04 kursują objazdem ul. Kopernika, Legionów, Harcerską, al. Zwycięstwa, Świętojańską i al. Piłsudskiego. Na trasie objazdu obowiązuje wyłącznie przystanek tymczasowy Wzgórze Św. Maksymiliana – Syrokomli 91 usytuowany przy ul. Kopernika, przed skrzyżowaniem z ul. Legionów.

Fot. PEWiK

Oprac. Marek Lutowski