Maraton Pisania Projektów BO2021 🗓

0
662

W sobotę, 13 lutego, odbędzie się Maraton Pisania Projektów online. Udział w konsultacjach wezmą urzędnicy jednostek i wydziałów Urzędu Miasta. Zapisy są obowiązkowe.

 

Maraton Pisania Projektów do BO2021 online odbędzie się w sobotę, 13 lutego, w godz. 10.00-16.00. Konsultacje odbędą się przez Internet, za pośrednictwem platformy ZOOM. Na konsultacje obowiązują zapisy do wtorku, 9 lutego, włącznie. Chęć udziału można zgłosić na trzy sposoby: mailem na adres bo@gdynia.pl, telefonicznie pod numerem: 58 727 39 10 lub w wiadomości prywatnej do profilu Facebook Budżet Obywatelski Gdynia.

Wysyłając zgłoszenie warto pamiętać o opisaniu, czego mniej więcej pomysł dotyczy oraz jakie zagadnienia wymagają skonsultowania – pozwoli to na umówienie spotkania online z urzędnikami właściwych wydziałów i jednostek. Osoby, które potrzebują pomocy w obsłudze platformy ZOOM, mogą o tym także napisać w zgłoszeniu. Zespół Laboratorium Innowacji Społecznych skontaktuje się przed Maratonem Pisania Projektów, zaprezentuje działanie platformy oraz odpowie na wszelkie pytania.

Etap składania wniosków BO2021 trwa do 22 lutego. Projekt w gdyńskim Budżecie Obywatelskim może złożyć każdy mieszkaniec i mieszkanka niezależnie od wieku, zameldowania, a nawet obywatelstwa. Wystarczy, że zamieszkuje na stałe w naszym mieście. Podstawą – zarówno w przypadku inicjatywy dzielnicowej, jak i miejskiej – jest wypełniony formularz wniosku oraz lista z podpisami mieszkańców popierających projekt. Do rozdysponowania jest ponad 11 milionów złotych.

Oprac. Łukasz Strzałkowski

Scheduled budżet obywatelski Featured