Klubowe Andrzejki 🗓

0
156

Serdecznie zapraszamy na jedną z najbardziej gorących nocy w roku – ANDRZEJKI 2022 26 listopada w klubie Harem.

Gwiazda nocy będzie legenda sceny klubowej MARCO V. Jest DJem i producentem, który ciężko pracował na to, aby stworzyć swój własny styl muzyczny. Dźwięk, który stał się łatwo rozpoznawalny przez jego stałą, dynamiczną i podnoszącą na duchu melodię. Marco zaczął pracować nad własnymi nagraniami w wieku 14 lat. Przed 1996 rokiem został zatrudniony w De Danssalon – największym klubie w Eindhoven. Była to dla niego niepowtarzalna okazja, pozwalająca kształcić własny talent. Szybko zaangażował się w działalność klubu. Po pewnym czasie zaprzyjaźnił się z producentem Benjaminem Batesem i razem zaczęli wydawać wspólne produkcje muzyczne. Tak zaczęła się jedna z najciekawszych historii związanej z twórcami muzyki Trance.

Marco nigdy nie występuje bez żadnego przygotowania, powodując tym, że ma wielką ilość fanów, którzy uwielbiają jego perfekcję. Bycie DJem, jak również bardzo wydajnym producentem jest wyczerpującą pracą, ale on robi to z uśmiechem na twarzy. “Mogę czasami wydawać się całkiem zmęczony, ale głos przyjmującej mnie wiwatami publiczności zawsze przedostaje się przeze mnie, dając energię na rozpoczęcie zabawy.” – mówił w jednym z wywiadów Holender Marco Verkuijlen, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko. To właśnie tego artystę będzie można usłyszeć 26.11 podczas imprezy w Gdyńskim klubie Nowy Harem.

Wstęp płatny:
BILETY PULA I – 25 zł
BILETY PULA II – 30 zł
BIELTY PULA III – 35 zł
Bilety na https://www.kupbilecik.pl/imprezy/83632/Gdynia/MARCO+V

Wstęp “18+”, w razie wątpliwości selekcjoner ma prawo poprosić o dokument potwierdzający wiek. Strój wieczorowy, modny, klubowy, niekoniecznie galowy, zdecydowanie nie sportowy. Wyglądaj dobrze, czuj się komfortowo, spraw by inni mieli co podziwiać.

Oprac. Karol Molęda

 

Scheduled kulturalnie