Dąbrowa: czarujący festyn

0
650

Poczuliśmy magię wakacji na Leśnej Polanie! W piątek 24 czerwca Rada Dzielnicy Gdynia Dąbrowa godnie ugościła mieszkańców i sympatyków dzielnicy na festynie “Dąbrowa w Krainie Czarów”.

Wieczór był pełen magii i czarów a program obfitował w szereg interesujących wydarzeń. Były występy artystyczne dzieci i młodzieży z MDK Gdynia, mini koncert Szatynaa i Sebastiana Nowaka, pokaz iluzjonisty Mago Magic Show oraz recital Agnieszki Babicz “Piosenki z Kapelusza”. Ponadto Ochotnicza Straż Pożarna PKM Gdynia zaprezentowała pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej a na uczestników czekały także “Warsztaty Szalonego Kapelusznika”, przeskalowane zabawki, tajemniczy ogród, strefa zabaw dla dzieci, kącik karciany, wata cukrowa i bańki mydlane.

Po ponad dwuletniej przerwie udało się nareszcie hucznie rozpocząć lato na Dąbrowie. Cieszy nas ogromnie, że odwiedzili nas nie tylko mieszkańcy dzielnicy ale wielu gości z innych części miasta. – mówi Bartosz Grube Radny Dzielnicy Dąbrowa. – Ogromne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację przedsięwzięcia!

Oprac. Mateusz Kalinowski