Zabawa malarska 🗓

0
1910

Zapraszamy Rodziców 25 stycznia na spotkanie, na którym poznacie wyjątkowe miejsce – unikatową pracownię malarskiej Malort założonej i prowadzonej nieprzerwanie od ponad 60 lat przez Arno Sterna.

Podczas spotkania przybliżona będzie wiedza dotyczącą zabawy malarskiej, jej założeń i wartości. Uczestnicy porozmawiają czym właściwie jest Malort i dlaczego tak ważne jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni do zabawy malarskiej. Poruszony będzie temat jak stworzyć warunki, aby wspierać naturalną spontaniczność dziecka. Rodzice będą mieć możliwość doświadczyć pracowni wzorowanej na paryskim Malorcie, która właśnie powstaje w Otwartej Pracowni Ślad oraz zapoznać się z jej wyposażeniem.

Spotkanie poprowadzą : Klaudia Jarecka-Świeca oraz Magdalena Błeńska, współżałożycielki Otwartej Pracowni Ślad, które ukończyły Kurs Arno Sterna: Malort i zabawa malarska i posiadają uprawnienia do prowadzenia w Polsce pracowni Malort wg kryteriów Arno Sterna. Podczas spotkania przewidujemy dla rodziców drobny poczęstunek.

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy:
25.01. godz. 10:00 https://evenea.pl/event/843208-7/
25.01. godz. 18:00 https://evenea.pl/event/843208-27/

Miejskie Hale Targowe w Gdyniadres, ul. Wójta Radtkego 36, telefon: 665621112

e-mail: pracownia.slad@gmail.com www.facebook.com/PracowniaSlad

Wydarzenie bezpłatne, finansowane ze środków Miasta Gdyni

Oprac. Krzysiek Marecki

Scheduled dzielnica kulturalnie Śródmieście