Tydzień biegowy z grupą Motywatornia Team

0
418

Wakacje w Wymiennikowni rozpoczynamy aktywnie! Już 26 do 30 czerwca z myślą o tych, którzy chcą zacząć biegać oraz tych, którzy już trenują, powstał program wykładów i treningów, przygotowany przez grupę Motywatornia Team. 

Magdalena Jaroch-Lidzbarska i Sebastian Wąsicki to dwójka specjalistów, którzy pomagają rozwijać pasje związane ze sportem. Mimo, że bieganie wydaje się być najprostszym i najłatwiej dostępnym dla wszystkich sportem, łatwo w nim o kontuzje. W trakcie 5-dniowego cyklu dowiecie się jak efektywnie uprawiać sport, aby korzyści z niego wpływały dodatnio na samopoczucie, zdrowie i wygląd.

Godziny:
10:00-11:00 – interaktywny wykład
11:00-13:00 – trening w terenie
Nabór: od 12.06.2017 r.

Tematy wykładów:
1. Motywacja w sporcie – jak ją zdobyć i utrzymać?
2. Jak mądrze trenować?
3. Odżywianie biegacza
4. Regeneracja w treningu biegowym
5. Stres przedstartowy – jak to ogarnąć?

Każdy z treningów (z podziałem na grupy początkującą i zaawansowaną), odbywać się będzie na świeżym powietrzu, w lesie lub na terenach rekreacyjno-sportowych. Składać się będzie m.in. z rozgrzewki, wycieczki marszowo-biegowej, biegów ciągłych, zabaw biegowych, ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz rozciągania.
Uwaga! Uczestnicy powinni mieć ze sobą coś do picia i zjedzenia (kanapka, owoc).

Prowadzący:
Magdalena Jaroch-Lidzbarska – maratonka, pasjonatka biegania, zawodniczka Sebastiana Wąsickiego, uwielbia turystykę biegową i pracę z ludźmi, interesuje się szczególnie zagadnieniem motywacji w sporcie i pracy nad nią, poza bieganiem kocha książki i słodycze, poprowadzi treningi z grupą początkującą.

Sebastian Wąsicki – biegacz i instruktor lekkoatletyki, założyciel grupy biegowej Ambitious Runners Team, który o swoich zawodników troszczy się niczym o własne dzieci – ciągle motywuje do walki o swoje cele, ale równocześnie hołduje treningowi „z głową”, dbając o wszystko co ważne w rozwoju każdego zawodnika, w wolnym czasie chodzi na grzyby i wędkuje, poprowadzi treningi z grupą zaawansowaną.
Liczba uczestników: 20 (16-30 lat)

Wstęp: bezpłatny

Zapisy: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy mailowo: m.debna@lis.gdynia.pl, bądź telefonicznie 58 663 12 55. Karta kwalifikacyjna i regulamin do pobrania na stronie www.wymiennikownia.org