Sekretna Gdynia Kwiatkowskiego 🗓

0
1107

29 grudnia zapraszamy na ostatnią w tym roku grę miejską z pogranicza zabawy detektywistycznej️ i historycznej dla wszystkich mieszkańców i miłośników Gdyni!

Z okazji 131. rocznicy urodzin budowniczego miasta i patrona WSAiB w Gdyni, organizatorzy zabiorą Cię w podróż w czasie od XIX wieku aż do czasów, w którym ziściła się wizja wicepremiera Eugeniusza Kwiatkowskiego o nowoczesnym porcie i mieście z morza i marzeń. Wszyscy uczestnicy gry dostaną kartę wstępu do Muzeum Miasta Gdyni na ostatnie kuratorskie oprowadzenie po wystawie: „Polskie Projekty. Polscy Projektanci. Barbara Hoff”. Przewidziano również atrakcyjne upominki.

Zabawę, przygotował Parlament Studentów WSAiB.

Gra przeznaczona dla mieszkańców i miłośników Gdyni, bez ograniczeń wiekowych. Udział jest bezpłatny, obowiązuje limit miejsc. Zgłoszenia indywidualne i grupowe do 27.12.2019 r. na e-mail: kwiatkowski@wsaib.pl. O udziale w grze decyduje kolejność zgłoszeń.

Prowadzenie: Michał Miegoń (Muzeum Miasta Gdyni, Open House Gdynia, Inne Szlaki). Start: Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, ul. Kielecka 7, godz. 11.00. Zakończenie: Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1, godz. 14.00.

Gra objęta patronatem Wojciecha Szczurka, Prezydenta Miasta Gdyni i Joanna Zielińska, Przewodnicząca Rady Miasta Gdyni.

Partnerzy strategiczni: Muzeum Miasta Gdyni, Inne Szlaki, IX Liceum Ogólnokształcące w Gdyni. Partnerzy: Towarzystwo Miłośników Gdyni, Restauracja Moje Miasto, MORZE PIWA, Centrum U7 Gdynia.

Oprac. Krzysiek Marecki

Scheduled aktywnie miasto