Open Dance Form w klimacie musicalu 🗓

0
778

Zapraszamy serdecznie do Wymiennikowni na warsztaty taneczne OPEN DANCE FORM 14 i 21 stycznia w godzinach od 16:00-17:45.

Wymiennikownia na ul.Kartuska 20b w Chyloni zaprasza młodzież w wieku 13-25 lat na przygodę z tańcem. Mile widziani początkujący, średniozaawansowani lub zaawansowani w technice modern lub jazz i osoby mające doświadczenie w innych stylach tanecznych. Warsztaty są darmowe, obowiązują zapisy – wystarczy, że wyślesz nam swoje imię, nazwisko oraz wiek na adres wymiennikownia@lis.gdynia.pl.

Warsztaty poprowadzi Zofia Powierska, liderka i zalozycielka projektu Open Dance Form. Zosia z Wymiennikownia zwiazana jest juz od kilku lat. W ciągu działania tego projektu prowadziła nie tylko kilkudniowe warsztaty, ale również zajęcia cotygodniowe oraz półkolonie letnie. Na zakończenie sezonu zorganizowała także pokaz finałowy. Doświadczenie taneczne Zosi to już 13 lat, podczas których uczestniczyła w licznych treningach formacji turniejowych oraz pokazowych, brała udział w zawodach tanecznych, występowała na deskach trójmiejskich scen m.in. Opery Bałtyckiej. Najbardziej odnajduję się w takich stylach tanecznych jak modern i jazz, jednak miała styczność również z baletem, dancehallem, salsa, czy hip-hopem. Zosia najbardziej przywiązuje uwagę do ekspresji i emocji przekazywanych przez taniec, jednak bardzo wazna jest dla niej również estetyka ruchu. Prywatnie Zosia jest uczennicą trzeciej klasy liceum, uczy się na profilu biol-chem, jednak – jak sama mówi – bez tańca nie mogłaby żyć.

Oprac. Marta Kuniecka

Scheduled aktywnie Chylonia dzielnica