Late Nite. Dołącz do zespołu! 🗓

0
1191

Startuje kolejnym sezon spotkań dla młodzieży Late Nite!

W tym roku organizatorzy chcą jeszcze bardziej włączyć Was w jego przygotowanie. Dołączcie do zespołu, aby mieć realny wpływ na przebieg kolejnych imprez.

Kogo szukają?

– kreatywnych osób w wieku 15-19 lat

– zainteresowanych szeroko pojętą popkulturą (szczególnie azjatycką, amerykańską)

– ciekawych działania instytucji kulturalnej od podszewki

– ogarniających YouTube, Instagram i Internety 😉

Co oferują?

– możliwość zdobycia doświadczenia przy organizacji wydarzeń w nowoczesnej instytucji kulturalnej

– poznanie nowych osób – być może takich jak Ty!

– wpływ na charakter imprezy oraz na wybór zaproszonych gości Late Nite (dotychczas spotkaliśmy się z Kasią Meciński, Billie Sparrow, Koreanką, Tomkiem z zespołu Kamp i Kubą Karasiem),

– pizzę i inne smakołyki na każdym spotkaniu 😉

Co będziecie robić?

1. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę 1 lutego o godz. 14.00. Poznamy się i pokażemy Wam, jak dotychczas wyglądały imprezy z cyklu Late Nite. Wspólnie wygenerujemy tematy kolejnych wydarzeń.

2. W roku 2020 planujemy 4 wydarzenia (2 w tym roku szkolnym i 2 w kolejnym) z cyklu Late Nite – przed każdym z nich spotkamy się ok. 1-2 razy.

3. Podczas spotkań będziemy szukać inspiracji, planować kampanie promocyjne i przygotowywać dekoracje. A to wszystko przy smacznym poczęstunku 🙂

Jak dołączyć do grupy?

Wystarczy uzupełnić FORMULARZ i czekać na maila z potwierdzeniem. W mailu otrzymacie zgodę na udział w projekcie do podpisania przez Was lub jeżeli nie ukończyliście 18 lat – przez rodziców. Jeśli macie więcej pytań piszcie na j.gojzewska@muzeumemigracji.pl. Na zgłoszenia macie czas do 28 stycznia.

Koniecznie sprawdźcie #latenitemeg na FB i Instagramie oraz zdjęcia z poprzednich wydarzeń.

Oprac. Marta Kuniecka

Scheduled lifehacki