Miłość & Informacja 🗓

0
1407

Wielowątkowość. Informacyjna powódź. Brak konsekwencji.

Świat, w którym informacje i uczucia ulegają recyclingowi, jak butelki PET. Kto będzie na to patrzył za 2,8 mln lat? Co pozostawimy po sobie? Czy w dzisiejszych czasach prawdziwa miłość jest jeszcze możliwa? Czym jest ból, lęk? Czego się wstydzimy? Jakie wspomnienia staramy wymazać się z pamięci?

Zapraszamy na spektakl LOVE&INFORMATION – przedstawienie dyplomowe adeptów Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni, który pojaw się na deskach Sceny Kameralnej Teatru Muzycznego 27, 28 i 29 stycznia.

Bilety do nabycia na stronie TUTAJ

Caryl Churchil napisała sztukę, w której konstrukcji oraz poruszanej tematyce wyczuć można głęboki, polityczny i osobisty niepokój o społeczeństwo w którym ludzkie przywiązanie zostaje zastąpione przez szybkość komunikacji. 50 scen, 17 osób – 11 aktorek i 6 aktorów z Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Dwa razy więcej dylematów moralnych, rozterek i emocji.

Niemal wszystkie elementy scenografii użyte w spektaklu pochodzą z recyklingu, jak butelki PET lub zostały wypożyczone, by w przyszłości mogły mieć drugie życie. Kostiumy wyszukane zostały w magazynie teatralnym, lumpeksach oraz pochodzą z odpadów pozyskanych z firmy odzieżowej. Wszystkie te elementy tworzą razem postapokaliptyczny krajobraz, w którym zostało uwięzione życie.

Rozpaczliwa próba nadania sensu wszechświatowi. Informacyjna powódź, zaczynająca się tuż po przebudzeniu, kiedy po raz pierwszy patrzymy na ekrany naszych smartfonów.

Autorka: Caryl Churchill
Tłumaczenie: Paweł Demirski
Reżyseria i adaptacja: Dorota Androsz
Scenografia i kostiumy: Katarzyna Zawistowska
Choreografia: Mikołaj Mikołajczyk
Teksty piosenek: Michał Kurkowski
Muzyka i aranżacje: Jakub Lemiszewski
Asystentka scenografki: Daniela Oderska
Plakat: Karol Formela

Obsada:

Magdalena Czajkowska, Katarzyna Ćwik, Ita Dziurzyńska, Diana Gliniecka, Ewelina Klingbeil, Barbara Lamprecht, Dominika Małuszek, Marta Suprun, Klaudia Szmidt, Alicja Wejer, Julia Witulska, Miłosz Cieślik, Mateusz Drozdowski, Dawid Kasprzyk, Maciej Konieczny, Filip Łach, Jakub Piprowski

Spektakl przeznaczony jest dla Widzów w wieku 16+.

Informacja od Organizatora:
Na Scenę Kameralną Teatru Muzycznego w Gdyni nie ma możliwości wjazdu wózkiem – widownia nie jest przystosowana oraz nie posiada dostępu do windy.

Oprac. Krzysiek Marecki

od do
Scheduled kulturalnie