Mikołajki w kinie Helios 🗓

5
1241

Zapraszamy od 6 do 8 grudnia na Mikołajki w kinie Helios.

To będzie wyjątkowy czas dla całej rodziny! Organizatorzy zapewniają pełno specjalnych seansów, konkursów z nagrodami, zabaw, gier i wielu innych atrakcji! Przygotowano bogaty repertuar filmów, które zachwycą nie tylko najmłodszych widzów:

 • Kraina lodu 2 – Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją?
 • Śnieżna paczka – Pewnego dnia Swifty postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. Odbiorcą paczki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty wraz z przyjaciółmi postara się pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z listonoszem i jego ekipą lodowcową.
 • Młody renifer Alex – fascynująca historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera pokazuje jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem krainę.
 • Ratujmy Florę – Flora jest słoniem, który nie może już wykonywać swoich sztuczek, więc zarząd cyrku chce się jej pozbyć. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i wyrusza w drogę do rezerwatu słoni. Czeka ich bardzo długa i niebezpieczna podróż. Film odpowiada na pytanie do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.

Na seanse z konkursami zapraszamy już od 6 grudnia, a 7 i 8 grudnia czekają na Was dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy! W piątek w godzinach 16:00-19:00 oraz w sobotę i w niedzielę w godz. 10:00-16:00 w naszym Kinie będzie można spotkać Mikołaja, który razem ze swoją Śnieżynką, będzie czekał z koszem pełnym łakoci oraz chętnie zapozuje do zdjęć!

W sobotę oraz niedzielę w godz. 10:00-16:00 wszystkie dzieci zachęcamy do twórczej zabawy w Świątecznym Kąciku Plastycznym, gdzie będzie można wykonać ozdoby oraz kartki świąteczne, czy też napisać list do św. Mikołaja! Ponadto czekają giga kolorowanki, zamykanie w bańce oraz zdobienie pierniczków.

Daj się oczarować magii wielkiego ekranu! Przeżyj niesamowitą przygodę i przyjdź na Mikołajki do Kina Helios! Na Mikołajki w kinie Helios obowiązuje standardowy cennik biletów.

UWAGA, konkurs!

Napisz w komentarzu do artykułu, co lubisz najbardziej w Świętach Bożego Narodzenia i dlaczego?

Do wygrania pięć podwójnych zaproszeń na Mikołajki w Kinie Helios, które w wylosuje nasz redakcyjny Olaf spośród nadesłanych odpowiedzi. Na komentarze czekamy do 5 grudnia (czwartek) do godziny 13:00.

Oprac. Marta Kuniecka

od do
Scheduled kulturalnie

5 KOMENTARZE

 1. Witajcie

  W Świętach Bożego Narodzenia uwielbiam to, że razem z dziećmi możemy ubierać choinkę i dekorować całe mieszkanie moje maluchy są w tym okresie takie grzeczne jak nigdy bo wiedzą, że przyjdzie Pan z brodą ubrany w czerwony płaszcz i ten dreszczyk emocji czy coś dostaną czy nie. Ale myślę, że najważniejsze jest to aby je spędzić w gronie rodzinnym w świetnej atmosferze.

 2. Dzień dobry

  Z całą naszą rodzinką w Świętach uwielbiamy ten moment gdy już jest wieczór a my wszyscy przy stole i choince możemy się dzielić oplatkiem i zyczyc sobie wszystkiego co najlepsze pozdrawiam Maciej

 3. W Święta Bożego Narodzenia lubię najbardziej to, że cały ten czas spędzamy w gronie najbliższych osób. Jest to czas typowo rodzinny kiedy możemy w spokoju zasiąść do stołu, porozmawiać i poświęcić sobie nawzajem czas. Dodatkowo bardzo lubię patrzeć na radość dzieci z otrzymanych prezentów.

 4. W Świętach Bożego Narodzenia najbardziej lubię czas spędzony z rodziną, bez codziennego pośpiechu. Uśmiech i radość dzieci gdy rozpakowują prezenty. Jest to czas który można poświęcić tylko rodzinie.

 5. Uwielbiam magię Świat Bożego Narodzenia gdy zapach choinki miesza się z zapachem pieczonych pierników. Do tego śmiech dziecka i bliskość ukochanych osób. Bezcenny czas ❄️

Comments are closed.