Mentor wolontariuszy zagranicznych

0
775

Jesteś osobą otwartą, kontaktową i ciekawą świata? Chcesz przeżyć międzynarodową przygodę, poznać nowych ludzi i jednocześnie zrobić coś pożytecznego dla innych?

 

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś/aś twierdząco i jesteś osobą pełnoletnią, zostań mentorem/ką wolontariuszy zagranicznych w Gdyni!

Kto to jest MENTOR(KA)? Jest to osoba, która służy swoim wsparciem w życiu codziennym wolontariuszy. Wspiera proces rozwoju osobistego i służy swoim doświadczeniem i kompetencjami. Do tego pomaga wybrać smaczne jedzenie, umówić się do lekarza czy znaleźć miejsce do nauki gry na gitarze. Bycie mentorem/ką pozwala także na rozwój swoich własnych kompetencji, np. komunikacji w języku obcym czy rozwiązywania problemów.

Jeśli masz ochotę dołączyć do naszej mentorskiej grupy lub masz jakieś pytania – napisz na: agnieszka.olzacka@cwm.org.pl

To naprawdę wspaniała przygoda! Wolontariusze zyskają cenne wsparcie, a Ty okazję do pracy w międzynarodowym zespole, nawiązania nowych znajomości, zdobycia cennego doświadczenia i umiejętności. Wolontariat ma charakter bezpłatny.

Projekt wolontariatu zagranicznego finansowany jest z Programu UE Europejski Korpus Solidarności.

Oprac. Amelia Bielska