Kinowy Weekend Dnia Dziecka 🗓

1
1064

W dniach 29-30 maja i 1 czerwca zapraszamy do świętowania Dzień Dziecka w kinach Helios.

 

UWAGA KONKURS! Szczegóły na końcu artykułu.

W ramach licznych atrakcji kino przygotowało bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

Cruella powraca ze znakomitą Emmą Stone w roli głównej! Nowa produkcja Disneya przedstawia historię o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych filmowych postaci, legendarnej Cruelli de Mon

Krudowie potrzebują nowego miejsca do życia i zamieszkują z rodziną Bettermanów, którzy znajdują się kilka stopni powyżej Krudów na drabinie ewolucyjnej. Kiedy pojawiają się napięcia między obiema rodzinami nowe zagrożenie zmusi je współpracy i stworzenia wspólnej przyszłości.

Tom & Jerry to uwielbiani przez dzieci bohaterowie, ale tym razem pojawią się na wielkim ekranie! Film wyznacza nowy etap w ich życiu, będą bowiem zmuszeni do niewyobrażalnego – podjęcia współpracy.

Na specjalne seanse z konkursami zapraszamy w weekend 29-30 maja oraz 1 czerwca. Czekać na Was będą dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy! W tych dniach kina Helios będą należały do dzieci!

Na Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik biletów.

UWAGA, konkurs!

Napisz w komentarzu do artykułu, jakie imiona miały psy z opowieści/filmu 1001 dalmatyńczyków, w którym wystąpiła Cruella de Mon?

Do wygrania jedno podwójne zaproszenie na seans z konkursami w weekend Dnia Dziecka w kinie Helios. Zwycięzca będzie mógł wybrać spośród trzech filmów, które w wylosuje nasz redakcyjny neardentalczyk spośród nadesłanych odpowiedzi. Na komentarze czekamy do 28 maja (piątek) do godziny 18:00.

Oprac. Amelia Bielska

od do
Scheduled kulturalnie

1 KOMENTARZ

  1. Imiona dalmatyńczyków to Lejek, Ogonek, Uszatek, Szczęściarz, Kropek, Ciapek, Zmyłka, Pędzelek oraz Pongo i Perdita (Czika).

Comments are closed.