Liga Mistrzów na wielkim ekranie 🗓

0
477

Sportowe emocje na najwyższym poziomie! W sobotę 29 maja zapraszamy do oglądania meczu Ligi Mistrzów UEFA: Manchester City – Chelsea w kinie Helios.

 

Niesamowita jakość dźwięku, obrazu i duży ekran sprawią, że emocje będą jeszcze większe. To niepowtarzalna okazja by śledzić UEFA Champions League w jakości Full High Definition. Zapraszamy wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na pełne emocji sportowe spotkania. Niepowtarzalne warunki panujące w sali kinowej sprawią, że oglądanie piłkarskich zmagań stanie się niezwykle realistyczne. Widzowie będą mogli odnieść wrażenie podziwiania meczu wprost ze stadionowych trybun. Najbliższy mecz już w sobotę 29 maja o godzinie 21:00.

Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe europejskie klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone tylko dla najlepszych drużyn zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych oraz rozgrywane na europejskich stadionach. Warto zaprosić przyjaciół i kibicować swoim ulubionym drużynom, podziwiając piłkarskie gwiazdy na kinowym ekranie!

Oprac. Amelia Bielska

Scheduled aktywnie