Disney Junior w kinie 🗓

1
1566

Już 2 i 3 marca kino Helios Gdynia zaprasza na czwartą edycję pokazów „Disney Junior w kinie”.

Na wielkim ekranie pojawią się ulubieni bohaterowie seriali Disney Junior: „Miki i raźni rajdowcy”, „Fancy Nancy Clancy”, „Bingo i Rolly w akcji”, „Vampirina” i „Mapeciątka”. Miki, jako interaktywny prowadzący zaprosi widzów do wspólnej zabawy w grach, tańczenia przy serialowych piosenkach i wspólnego oglądania trzech premierowych, nieemitowanych wcześniej w telewizji odcinków seriali.

Dołączcie do ulubionych bohaterów Disney Junior i przeżyjcie wspólnie kolejne niezapomniane przygody! Zapraszamy na wspaniałe wrażenia filmowe oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją. Podczas każdego pokazu masz szansę wziąć udział w konkursie i wygrać bon o wartości 100 zł na zakupy obuwia z licencji Disneya w sklepach CCC.

Fantastyczną zabawę dopełnia możliwość wygrania rodzinnego wyjazdu do Disneyland® Paris. Pakiet stanowiący nagrodę obejmuje 2 noclegi w trzygwiazdkowym tematycznym Hotelu Disneya® dla maksymalnie 4 osób oraz bilety wstępu do 2 Parków Disneya i kupony na jedzenie w trakcie całego pobytu. Szczegóły konkursu i zasady zgłoszenia już wkrótce znajdziecie TUTAJ

Ceny biletów za osobę: 20* zł
Cena dla każdego uczestnika.

* Sieć kin Helios zastrzega sobie możliwość obniżenia ceny biletu w ramach obowiązywania lokalnych promocji.

UWAGA konkurs!

Napisz w komentarzu do artykułu, jaką postać z bajek Disneya lubisz najbardziej i dlaczego?  

Do wygrania jedno podwójne zaproszenie na dowolny seans “Disney Junior w kinie”, które w wylosuje nasza Myszka Miki spośród nadesłanych odpowiedzi. Na komentarze czekamy do 1 marca do godziny 15:00.

Oprac. Joanna Winiarek

od do
Scheduled kulturalnie

1 KOMENTARZ

 1. Myszkę Miki lubię ogromnie,
  Bo jest najlepsza, powiem nieskromnie.
  Ma pełno pomysłów ciekawych,
  Zawsze skora do zabawy,
  Przy tym koleżeńska i pomoże gdy trzeba,
  Taki przyjaciel to dar z nieba.
  Z Myszką Miki nie wiesz co to nuda,
  Przy niej zawsze dzieją się jakieś cuda!

Comments are closed.