Disney Junior w Kinie Helios Gdynia 🗓

0
1161

Już 16 i 17 listopada zapraszamy na piątą edycję „Disney Junior w Kinie”.

Seria pokazów uwielbianych przez dzieci i gwarantujących bezpieczną rozrywkę i edukację w świetnej atmosferze. Nowa edycja skupi się wokół trzech serialowych hitów Disney Junior:
• Vampirina
• Miki i raźni rajdowcy
• Bingo i Rolly w akcji

Miki, jako interaktywny prowadzący zaprosi widzów do wspólnej zabawy w grach z bohaterami takich seriali jak: „Bingo i Rolly w akcji”, Miki i raźni rajdowcy” i „Fancy Nancy Clancy”, tańczenia przy serialowych piosenkach wraz z Vampiriną, Myszką Miki i przyjaciółmi.

Dołączcie do ulubionych bohaterów Disney Junior i przeżyjcie wspólnie kolejne niezapomniane przygody i to na wielkim ekranie! Zapraszamy na wspaniałe wrażenia filmowe oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją. Dodatkowo na każdym pokazie konkursy, a w nich do wygrania fantastyczne nagrody. Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

GODZINY SEANSÓW: Sobota 16 listopada: 10:30 i 12:00, Niedziela 17 listopada: 10:30 i 12:00. Bilet: 22 zł dla każdego uczestnika

UWAGA, konkurs!

Napisz w komentarzu do artykułu, jak nazywa się mama Vampiriny?

Do wygrania dwa podwójne zaproszenie na Disney Junior w Kinie, które w wylosuje nasz redakcyjny Goofy spośród nadesłanych odpowiedzi. Na komentarze czekamy do 15 listopada (piątek) do godziny 13:00.

Oprac. Krzysiek Marecki

od do
Scheduled kulturalnie