Dąbrowa: Z Mapą do Lasu 🗓

0
512

Zapraszamy w sobotę, 17 kwietnia o godz. 10:30 na spotkania rekreacyjno-treningowe organizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej UKS “Azymut 45” Gdynia.

 

Wydarzenie ma na celu umożliwienie aktywnego spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie. Wszystko to na specjalnie przygotowanych mapach i za każdym razem innych, wcześniej nieznanych atrakcyjnych trasach.

Na każdym spotkaniu są przygotowane do wyboru różne, w zależności od stopnia zaawansowania, trasy. Spacerujemy – truchtamy – biegamy – czy ścigamy się – z samym sobą, z pozostałymi uczestnikami? – każda forma jest dopuszczalna, każdy decyduje sam.
To Ty wybierasz sposób w jaki chcesz spędzić ten czas!

Nadal masz obawy, że to nie dla Ciebie? Niepotrzebnie! Na starcie czekają osoby zajmujące się orientacją od wielu lat, które z chęcią wytłumaczą Ci jak zacząć! Jeśli chcesz pospacerować z mapą, indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać), chcesz potruchtać, spokojnie pobiegać lub ścigać się, czy też szukasz nowych wyzwań! Zapraszamy!

Zgłoszenia przez formularz na stronie lub mailem na adres zgloszenia@azymut45gdynia.org.

Prosimy o wpłatę w wysokości 10,00 zł za każdą zamówioną przez Was mapę na nasze konto w Santander Bank Polska 61 1090 1102 0000 0001 1522 1619. W dniu spotkania będzie można kupić mapę na miejscu w cenie 15,00 zł, ale nie gwarantujemy dostępności map z wybraną trasą.

Oprac. Amelia Bielska

Scheduled Dąbrowa