Życzenia dla dzieci od dzieci

0
851

Jak co roku, zapraszamy najmłodszych mieszkańców Gdyni oraz ich rodziców i dziadków do wspólnej zabawy i świętowania z okazji Dnia Dziecka!

W tym roku, nawet odległość między nami, nie stanie na przeszkodzie wyobraźni i kreatywności, które przeniosą każde dziecko do wymarzonej krainy, pełnej rozrywek i radości! Miasto Gdynia zaprasza swoich najmłodszych mieszkańców do udziału w zabawie “Dzieci dzieciom ślą życzenia”. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby złożyć życzenia swoim koleżankom i kolegom. Nagrajcie telefonem krótkie życzenia dla swoich rówieśników, koleżanek i kolegów z podwórka albo drużyny, słowem – dla kogo chcecie (nagranie powinno trwać od 10 do najwyżej 15 sekund). Niech będą ciekawe, pomysłowe, nieszablonowe – wszystko zależy od waszej wyobraźni!

Filmiki wraz z wypełnionym oświadczeniem (plik do pobrania na końcu artykułu) należy wysłać na adres: internet@gdynia.pl, do 28 maja do godziny 22.00. Spośród nadesłanych życzeń wybierzemy te, które złożą się na krótki spot filmowy, emitowany 1 czerwca na stronie gdynia.pl i w mediach społecznościowych. Weźcie udział w zabawie, złóżcie życzenia swoim koleżankom i kolegom i wspólnie cieszcie się waszym świętem!

Z myślą o najmłodszych przygotowano mnóstwo innych atrakcji dostępnych w wirtualnym świcie! Informacje o aktywnościach, warsztatach i pokazach znajdują się na stronie internetowej miasta oraz stronach partnerów. Regulamin udziału w akcji „Dzieci dzieciom ślą życzenia” znajduje się pod artykułem, prosimy o dokładne zapoznanie się z jego treścią. Aby wziąć udział w zabawie niezbędne jest przesłanie wypełnionego oświadczenia.