Zdrowa niedziela dla wszystkich dzieci 🗓

0
189

​Specjaliści na wyciągnięcie ręki, bezpłatne konsultacje i dodatkowe atrakcje dla najmłodszych. Przed nami druga już edycja akcji „Dzień dla Zdrowia – w trosce o gdyńskie dzieci”. Konsultacje i badania miasto organizuje przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF.

“Dzień dla Zdrowia – w trosce o gdyńskie dzieci”, podobnie jak w ubiegłym roku zaplanowano na niedzielę, tak, aby jak najwięcej najmłodszych mieszkańców miasta mogło z niej skorzystać. Druga edycja cieszącej się dużą popularnością akcji odbędzie się 26 listopada w godz. 10.00-16.00 w X Liceum Ogólnokształcącym (Gdynia, ul. Władysława IV 58). W trakcie jego trwania dzieci i młodzież będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji i badań prowadzonych przez specjalistów.

Akcja skierowana jest do najmłodszych mieszkańców Gdyni oraz ich rodziców. Dzięki niej można skorzystać z bardzo szerokiego wyboru darmowych konsultacji i badań. Profilaktyka, szczególnie w przypadku najmłodszych jest niezwykle istotna, a zdrowie dla nas wszystkich bezcenne.

Po wcześniejszej rejestracji będzie można skonsultować się z kardiologiem, okulistą, ginekologiem, psychiatrą, stomatologiem, fizjoterapeutą, psychologiem, neurologopedą, dietetykiem czy edukatorem diabetologicznym. A także można wykonać badania: EKG,
USG jamy brzusznej, składu ciała, glikemii, cholesterolu, słuchu, optometryczne/wzroku i wydolności.

Na konsultacje i badania obowiązuje wcześniejsza rejestracja pod numerem telefonu: 58 880 83 14, w godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek-piątek).

Oprac. Małgorzata Trasna

Scheduled Featured Zdrowo