Zagraj w „Mistrzu i Małgorzacie”

0
512

Teatr Muzyczny w Gdyni ogłasza casting do musicalu „Mistrz i Małgorzata”. Chętni mogą przesyłać swoje zgłoszenia do 15 maja.

 

To będzie megaprodukcja sezonu. Na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni jeszcze w tym roku planowana jest premiera musicalu „Mistrz i Małgorzata” na podstawie powieści Michaiła Bułhakowa. Według zapowiedzi ma to być pełne emocji widowisko w reżyserii Janusza Józefowicza i z muzyką Janusza Stokłosy. Premiera spektaklu jest planowana we wrześniu.

W związku z tym ogłoszono casting. Poszukiwani są aktorzy i aktorki w wieku około 30, 40 i 50 lat, którzy wcielą się w role: Mistrza, Małgorzaty, Anuszki, Azzazella, Behemota, Jeszui, Kajfasza, Korowiowa, Mateusza Lewity i Piłata oraz Wolanda.

Aktorzy, którzy podejmą wyzwanie, będą musieli wykazać się umiejętnościami wokalnymi. Odtwórcy poszczególnych ról muszą dysponować odpowiednim głosem, tj. tenor, baryton, bas, sopran i mezzosporan. Powinni także zapoznać się z charakterem i cechami osobowościowymi postaci.

Każdy kandydat/kandydatka musi przygotować nagranie wideo z wykonaniami wymaganych utworów. Do zgłoszenia należy też dołączyć CV ze zdjęciem oraz informację o wybranej roli. Szczegółowe informacje oraz materiały są dostępne pod tym linkiem.

Zgłoszenia na casting można przesyłać do 15 maja na adres: buffo@studiobuffo.com.pl. Tam też należy kierować wszelkie pytania.

Oprac. Amelia Bielska