Z koca i z ręki 🗓

0
1738

Miasto Gdynia zaprasza na Giełdę Vintage „z koca i z ręki” w sobotę, 15 czerwca 2019 , godz: 09:30 – 14:30. Wstęp wolny.

To propozycja spotkań w przestrzeni obiektu gdyńskich Hal Targowych – zarówno kolekcjonerów, jak i osób zainspirowanych wzornictwem oraz magią wspomnień z okresu, kiedy tak bardzo „Chcieliśmy być nowocześni”. To powrót do tradycji handlowych Hal. Giełda oryginalnych, rzadkich przedmiotów vintage, w tym kolekcji z lat 60/70/80/90.

Organizator zaprasza do udziału pasjonatów mody retro, płyt winylowych, drobnej elektroniki, zabawek (żołnierzyki, klocki lego, resoraki!), komiksów, gier planszowych, pierwszych gier elektronicznych czy komputerów personalnych (Commodore, Atari, Amiga, ZX Spectrum). W trakcie wydarzenia dopuszczany jest handel, w tym wymiana czy sprzedaż/zakup przedmiotów kolekcjonerskich vintage.

Pchli Targ jest także okazją do inspirujących spotkań z ciekawymi osobowościami. To niepowtarzalna szansa, by poznać kolekcjonerów, dla których przedmioty i kolekcje polskiego wzornictwa II poł. XX w. to prawdziwa pasja i sposób na życie.

Godz.9:30 – 14:00
Terminy: soboty  15 i 29 czerwca 2019 r.
Miejsce: Alejka przy Hali Rybnej
Miejskie Hale Targowe w Gdyni, ul. Wójta Radtkego 36/38/40 Gdynia

Oprac. Marcin Kieleński

Scheduled kulturalnie