Wybraliśmy nowych radnych dzielnicowych

0
463

Tylko 7 z 21 dzielnic wybrało w niedzielę swoich radnych dzielnicowych. Głosowali mieszkańcy dzielnic Dąbrowa, Wielki Kack, Cisowa, Babie Doły, Chylonia, Witomino i Obłuże. Frekwencja wyborcza wyniosła 6%.

Tym razem w 14 okręgach, w których nie zarejestrowano odpowiedniej liczby kandydatów na dzielnicowych radnych, nie było głosowania. Każdy, kto ubiegał się o mandat, automatycznie dostał się do rady, pozostałe miejsca będą nieobsadzone. Niepełną reprezentację będą miały Chwarzno-Wiczlino, Działki Leśne, Grabówek, Kamienna Góra, Karwiny, Leszczynki, Mały Kack, Oksywie, Orłowo, Pogórze, Pustki Cisowskie-Demptowo, Redłowo, Śródmieście, Wzgórze Świętego Maksymiliana.

Łącznie w całej Gdyni uprawnionych do głosowania było 74214 osób, ważnych głosów oddano 4454. W każdym okręgu wybierano po 15 radnych. Najwięcej głosów zdobył Kordian Kulaszewicz, który kandydował do Rady Dzielnicy Chylonia i dostał się do niej 338 głosami.

To przedostatni z tegorocznego maratonu plebiscytów na reprezentantów mieszkańców w strukturach samorządowych, rządowych i unijnych. Z wynikami głosowań można zapoznać się w BIP na stronach miasta oraz analogowo na pierwszym piętrze UM Gdynia.

Radni nowej kadencji wg dzielnic:
DZIELNICA BABIE DOŁY – OKRĘG WYBORCZY NR 1
CHWIAŁKOWSKI Marcin Jan
GLICA Marek Janusz
GMYREK Adam Waldemar
GOLIS Barbara
HERMANOWSKI Michał
KOZŁOWSKA Stanisława Jadwiga
KRAWCZYK Robert
LUNKOWSKI Dariusz
NOWAK Waldemar Paweł
PAWEŁEK Katarzyna Joanna
RUDOWSKA-NOWACZYK Sylwia
TRZEBIŃSKI Sylwester Krzysztof
URBAŃSKI Bartosz
WOŁOWSKI Radosław Tomasz
ZIÓŁKOWSKA Marta

DZIELNICA OKSYWIE – OKRĘG WYBORCZY NR 2
ANDRASZAK Adam Marek
BORK Judyta Marta
CHRABĄSZCZ Kazimierz Józef
JANAS Wiktoria
JUDZIAK-BRZOZOWA Ryszarda
KĘDZIA Piotr Sebastian
KOLERA Mateusz
KUBICA Paulina
MAJDZIŃSKA Joanna
PĘKSYK Andrzej Dariusz
POPIEL Monika Ewa
PUCKOWSKA Barbara Irena
STREHLAU Andrzej Łukasz
ZAORSKI Czesław

DZIELNICA OBŁUŻE – OKRĘG WYBORCZY NR 3
BIELAWSKI Roman
BLIŹNIEWSKI Rafał
BORKOWSKA Maria Jadwiga
DĄBROWSKA Natalia Monika
DOBBEK Maciej Damian
JAMROŻY Bartosz Józef
KIREJCZYK Tomasz Mieczysław
KUKLA Wojciech Mikołaj
MICHALAK Dominik Zygmunt
NAGÓRSKI Bennon
PROCELLI-SZYNWELSKA Izabela Katarzyna
STASIAK Wojciech Łukasz
URBANIAK Marek Michał
WALUSZEWSKA-NIEWADZI Karolina Magdalena
WOŁOWIEC Tomasz Maciej

DZIELNICA POGÓRZE – OKRĘG WYBORCZY NR 4
CHMIELEWSKI Damian Krystian
GORBACZ Andrzej
LABUHN Adam Bogdan
MISZEWSKI Michał Jakub
MOSZCZYŃSKA Katarzyna Anna
MRÓZ Bożena Danuta
PSTRĄGOWSKA Agnieszka Wioletta
PSZCZÓŁKOWSKA Anna Cecylia
STERNICZUK Antoni Zygmunt
WOJEWODA Andrzej Józef

DZIELNICA CISOWA – OKRĘG WYBORCZY NR 5
BIGUS Maria Elżbieta
BŁAWAT Patryk Mateusz
CAŁA Joanna Magdalena
CICHOWSKI Łukasz Franciszek
DERDA Beata Elżbieta
DUDEK Wioleta
FRELICH-KORYCKA Małgorzata Iwona
KORYCKI Paweł Bernard
MALAREWICZ Grażyna Katarzyna
MILEWSKI Arkadiusz Józef
PROTASIUK Katarzyna Alicja
RADZIMIŃSKA Izabela
RÓŻYŃSKI Paweł Jan
WALUKIEWICZ Krystyna
WILK Katarzyna

DZIELNICA CHYLONIA – OKRĘG WYBORCZY NR 6
BIESZKE Mateusz Adam
BORAWSKI Grzegorz Tomasz
CIECIERSKI Ireneusz
CZERWIŃSKI Marcin Krzysztof
DĄBKOWSKI Marek Artur
GIERSZEWSKA Urszula Lidia
JAKUBEK Maciej Piotr
KAŃTOCH Joanna Alina
KULASZEWICZ Kordian Franciszek
PODLEWSKI Paweł
RESZCZYŃSKI Emil Piotr
RICHERT Marek
ROJEK Piotr
SZYMAŃSKA Monika Maria
TISZER Rafał Kazimierz

DZIELNICA PUSTKI CISOWSKIE-DEMPTOWO – OKRĘG WYBORCZY NR 7
BŁAŻUK Jarosław Józef
BRZOZNOWSKA Anna Katarzyna
CHYŁA Agnieszka Jenna
GWARDZIK Przemysław Andrzej
KOSIUK Katarzyna Dorota
MARTUZALSKA Marta
OKUNIEWSKI Bogdan Jan
PAWLUCZYK Genowefa
RAK Monika Maria
SZURA Jadwiga
SZYBAKOWSKA Wiesława Barbara
ZAUSZKIEWICZ-PAWLAK Agata
ZIELIŃSKA Barbara
ŻUREK Karol

DZIELNICA LESZCZYNKI – OKRĘG WYBORCZY NR 8
ARCISZEWSKA Jolanta
DRAPALUK Ireneusz Stefan
KACZMAROWSKA-MAJEWSKA Krystyna
KALINOWSKI Mariusz
MACHOLL Jolanta Stefania
MACHOLL Kazimierz
MOSKOT Krzysztof Daniel
MYSZKA Anna Kazimiera
NIEŻORAWSKA Izabela Maria
NIEŻORAWSKI Robert
NOWAK Edwin Karol
PIOTROWSKA-KREFFT Małgorzata
PRZESŁAWSKA Ewa
SOBIERAJ Michał
WRÓBLEWSKA Katarzyna Henryka

DZIELNICA GRABÓWEK – OKRĘG WYBORCZY NR 9
BRECHELKE Barbara
HOŁOMEJ Aleksandra Ewa
LATOCHA Barbara Maria
LESZCZYŃSKI Krzysztof Eugeniusz
WĘGOREK Piotr Łukasz
WOŁEK Agata Barbara
ZIELIŃSKI Krzysztof Sylwester

DZIELNICA DZIAŁKI LEŚNE – OKRĘG WYBORCZY NR 10
ANIELSKA Katarzyna Anna
FILAR Paweł Jerzy
GAŁKIEWICZ Katarzyna Agnieszka
GOŹDZIEWICZ Piotr
HACIA Marek Radosław
KARMOLIŃSKI Maciej Krzysztof
KRASZEWSKI Jakub Paweł
MALKO Rafał
MISZEWSKA Kazimiera
PIEŃKOWSKA Gabriela
SULEJ Konrad
TOMAN-PYTLARCZYK Dorota Maria

DZIELNICA ŚRÓDMIEŚCIE – OKRĘG WYBORCZY NR 11
CHORAB Andrzej Jacek
FIUTOWSKA Gabriela Katarzyna
GRABOWSKI Paweł
KARECKA Dorota Maria
MATHEA Dorota Barbara
MITROS-SUCHORZEWSKA Jolanta
NEUBERT Kamil Krzysztof
RACZYŃSKA Elżbieta Jadwiga
SZATYBEŁKO Michał Stanisław
SZERLE Jędrzej Maciej

DZIELNICA KAMIENNA GÓRA – OKRĘG WYBORCZY NR 12 OBEJMUJĄCY
GŁOWACKI Cezary Tadeusz
ŁEBSKA Maja Małgorzata
PRISS Anna Maria
RZEPECKA Joanna Ewa
WEJMAN-BEJMAN Danuta Kalina

DZIELNICA WZGÓRZE ŚWIĘTEGO MAKSYMILIANA – OKRĘG WYBORCZY NR 13
BABIJCZUK Mirella Cecchina
BORKOWSKA-OBOJSKA Anna Katarzyna
BRODZIK Justyna Maria
KUBICA Michał Andrzej
MYSZK Agnieszka Małgorzata
NIEDZIAŁKOWSKI Kajetan Ryszard
OGRODNIK Wojciech
OLSZEWSKA Ewa Aleksandra
PASIERBSKA Helena Jeanetta
PIECZYŃSKI Bartosz Maciej
SIENNICKA Ewa Małgorzata
SOKOŁOWSKA Małgorzata
SZCZEPAŃSKI Paweł
WILCZYŃSKI Pablo
ZADROŻNY Waldemar

DZIELNICA REDŁOWO – OKRĘG WYBORCZY NR 14
BARTNIK Magdalena Agnieszka
CIEŚLICKI Adam Jan
DOMOZYCH Marika
FURKAL Jakub Janusz
GAWINEK Karol Adam
JÓZEFOWICZ Łukasz
KARPOWICZ Maciej Jakub
KOPACZ Dawid Aleksander
PASIEKA Joanna Mieczysława
PASIKOWSKI Maksymilian Jerzy
STOPA Wiesława Ewa
WALCZYKOWSKI Włodzimierz Jerzy
ZAJĄCZKOWSKA-BARDO Agnieszka Helena

DZIELNICA ORŁOWO – OKRĘG WYBORCZY NR 15
BACZUL Grzegorz
CZAJKOWSKI Piotr Andrzej
CZENTORYCKA Ewa Jadwiga
GÓRSKI Andrzej Stanisław
GRABOWSKI Jakub Jan
LEWANDOWSKI Franciszek
MRÓZ-LISOWSKA Danuta
RYCZKO Konrad Piotr
STELMASZEWSKI Adam Wiktor
SZWEDKO Elżbieta Beata
TOKARSKA Monika Anna
WALESZCZYŃSKA Iwona
WISZNIOWSKI Henryk Antoni
WRZEŚNIEWSKA Urszula Teresa

DZIELNICA MAŁY KACK – OKRĘG WYBORCZY NR 16
CIECHORSKA Kamila Beata
CZARNOWSKA-KULESZA Wanda Małgorzata
DOSZ Krzysztof Tomasz
KARPISIAK Wiesław Andrzej
KARPISIAK Aleksandra Łucja
MARCINOWICZ Helena
MIAROWSKA Marta Joanna
MIELNICZUK Bożena Krystyna
OKOŃSKI Dawid Paweł
OWERKO Wojciech Janusz
PISKULSKI Paweł Grzegorz
STEINBORN Samuel Tomasz
STRENG Elżbieta
ZYGUŁA Jarosław Marian

DZIELNICA WIELKI KACK – OKRĘG WYBORCZY NR 17
AMBROZIAK Adrianna Natalia
BALCER Monika
DENC Izabela Lidia
DEPCZYŃSKI Rafał Piotr
GROTH Monika
KROCZEK Kinga Ewa
KRZYŻANOWSKI Karol Jerzy
LEWANDOWSKA Agata Joanna
LEWANDOWSKI Kajetan Maciej
PAJĄK Mariusz
POWĄSKI Tomasz Grzegorz
RAMZA-PIŁASIEWICZ Izabela
SZPAJER Piotr Michał
SZPAJER Anna Sylwia
TYBORSKI Marcin

DZIELNICA DĄBROWA – OKRĘG WYBORCZY NR 18
BRZESKA-CUPISZ Anna Stanisława
CZAPLEWSKA Gabriela Emilia
DZIERŻAK Lechosław Piotr
FRANKIEWICZ Mariusz Jan
GAILLARD Patrycja Monika
GORAN Jakub Michał
GRUBE Bartosz Damian
GUĆ Iwona Ewa
KARCZ Joanna Barbara
MATKOWSKI Błażej Mateusz
ROZBORSKI Mariusz
RUSAK Filip
SZCZUREK Marek Wojciech
WACIKOWSKA Małgorzata
WOJCIECHOWSKI Filip Gustaw

DZIELNICA KARWINY – OKRĘG WYBORCZY NR 19
HOEFT Stefania
KURECKA Iwona Dorota
KWIDZIŃSKI Jacek
MIŁASZEWSKI Maciej Henryk
NEUBAUER Henryka Teresa
POSADNA Ilona Stefania
PYSZ Jadwiga
SIERANT Adam Maciej
SKURAT Adam
SMOLNICKI Robert Seweryn
WOJNOWSKI Paweł

DZIELNICA WITOMINO – OKRĘG WYBORCZY NR 20
GĄSIOROWSKA Amelia Małgorzata
GNUTEK Krzysztof Piotr
GRUBBA Adrian Daniel
KACPROWICZ Karol Paweł
KLAWIKOWSKA Agnieszka Magdalena
KMIECIAK Wiesława Henryka
KUPPER Jakub Bolesław
MERCHEL Łukasz
OŁOWNIA Joanna Małgorzata
PENKOWSKI Kacper Norbert
POLASZK Wanda
PROROK Jolanta Barbara
SZLOSOWSKA Agnieszka Urszula
WOJNICKI Maciej Paweł
WOSZCZYNA-DALEK Magdalena Marta

DZIELNICA CHWARZNO-WICZLINO – OKRĘG WYBORCZY NR 21
BRYL Piotr Mariusz
KASS Dagmara Ewa
KOLATOWSKA Wiesława Bernadeta
KUPTZ Joanna Jadwiga
MUSZYŃSKA Oliwia
OSTRZYNIEWSKA-PATYNA Ewa Maura
PACYŃSKA Monika Sylwia
PACYŃSKI Maciej Piotr
PIEPRZOWSKA Helena Irena
POZAŃSKA Grażyna Ewa
PUPKA-LIPIŃSKA Monika
SIEWERT Irena

Źródło: gdynia.pl

Oprac. Marek Lutowski