Wirtualny Gdynia Business Week 🗓

0
1144

Znany gdyńskim uczniom i przedsiębiorcom program edukacyjny w tym roku odbędzie się w nowej odsłonie – Virtual Gdynia Business Week 2020 w terminie 3-6 sierpnia.

Zmiana formuły programu nie oznacza jednak odejścia od jego podstawowych założeń i wartości – tak jak w poprzednich latach, uczniowie gdyńskich szkół średnich będą mogli wziąć udział w warsztatach, podczas których tworząc własne firmy zdobywać będą praktyczną wiedzę z zakresu przedsiębiorczości. Pracując w zespołach razem z rówieśnikami z innych krajów (głównie Stanów Zjednoczonych Ameryki) pod opieką przedstawicieli dużych firm tworzyć będą nie tylko swój produkt, ale także całą strategię marketingową.

Oprócz zainteresowań biznesowych ważne są tu również inne umiejętności – praca zespołowa, zarządzanie czasem, kreatywność, umiejętność rozwiązywania konfliktów – to tylko niektóre z kompetencji miękkich, jakie uczestnicy Business Weeku rozwiną podczas czterodniowych warsztatów online.

Rekrutacja do Virtual Gdynia Business Week 2020 wystartowała dzisiaj i potrwa do 15 lipca. Więcej informacji o programie i procesie rekrutacji na stronie www.gdyniabusinessweek.pl oraz na social media: Instargam i Facebook.

Oprac. Marta Kuniecka

Scheduled miasto