Ubierz Słupka 🗓

0
1144

Gdynia rodzinna zaprasza chętne rodziny do udziału w niezwykłej, zdystansowanej zabawie artystycznej pt. “Ubierz słupka czyli akcja na Dzień Dziecka”.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy, aby razem spędzić kolorowy i wesoły Dzień Dziecka zachowując dystans i jednocześnie prawo do radości i zabawy z tej okazji. Poszukiwane są rodziny, które są chętne do wzięcia udziału w zabawie. Wspólnie z okazji Dnia Dziecka ubrane zostaną słupki z placu Kaszubskiego i ulicy Świętojańskiej. W zeszłym roku powstały niesamowite projekty!

Zasady są proste:

  • Zgłaszacie się do projektu – tu przez formularz na evenea.pl – https://app.evenea.pl/event/ubierzslupka/
  • Na potwierdzeniu zapisania się do zabawy dostaniecie wytyczne – zasady, wymiary, dokładną informację jakie materiały można zastosować do uszycia, wydziergania, wycięcia, sklejenia ubranka dla swojego słupka. Ubranka muszą dać się łatwo założyć i łatwo zdjąć. Nie mogą też zostać na słupkach plamy i ślady naszego szaleństwa
  • Projektujecie ubranka.
  • Wspólnie w domach wykonujecie ubranko dla Słupka.
  • Nadajecie Słupkowi imię! To bardzo ważne zadanie.
  • 30 maja, w niedzielę, macie cały dzień na ubranie swojego słupka tak, by był gotowy na wesoły tydzień 30 maja – 6 czerwca czyli tydzień z Dniem Dziecka!
  • 6 czerwca po godzinie 18:00 możecie zabrać swoje ubranka do domu. Albo my to zrobimy w poniedziałek (7 czerwca) rano.

W Dzień Dziecka, ulica Świętojańska i plac Kaszubski będą wyglądać fantastycznie – kolorowo i wesoło. Czyli tak jak chcemy, żeby wyglądało nasze miasto – zwłaszcza w Dzień Dziecka. Dzięki temu gdynianie idący do pracy uśmiechną się od ucha do ucha, bez względu na wiek. Dzieci pójdą na spacer i zrobią fantastyczne zdjęcia ubranym w najróżniejsze stroje słupkom. Ten dzień ma szansę dzięki Wam być wesołym świętem w Gdyni.

Oprac. Amelia Bielska

Scheduled miasto