Turniej piłki nożnej Obłuże CUP

0
812

Fundacja Źródło Radości im. X. Piotra Mazura jako organizator wraz z Głównym Sponsorem Grupą ENERGA zaprasza młodzież gimnazjalną i uczniów szkół podstawowych w dniach 16-17 czerwca 2017r. na Turniej piłki nożnej OBŁUŻE CUP.

Celem turnieju jest promowanie rozgrywanych w Polsce m.in. w Gdyni Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Dlatego Zawody rozgrywane są według tych zasad, które w nich obowiązują. Każda drużyna otrzymuje drogą losowania nazwę państwa, które występuje w MME 2017. Drużyny zostają podzielone na trzy grupy po 4 zespoły. Miejsce turnieju, to boisko Szkoły Podstawowej nr 6 na Obłużu przy ul. Cechowej 22.

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych do tworzenia zespołów. Drużyny nie muszą być zrzeszone w klubach. Stwórzcie własną drużynę i zgłoście ją na stronie www.energianaoluzu.pl

Ten długi weekend będzie bogaty w wydarzenia nie tylko sportowe, ale również i kulturalne. Po Turnieju Obłuże Cup w niedzielę 18 czerwca o godzinie 16.00. zapraszamy na Skwerek im. Ireny Kwiatkowskiej na Koncert zespołu „ARKA NOEGO”. Koncert odbędzie się na scenie usytuowanej w najładniejszym miejscu dzielnicy odwiedzanych przez mieszkańców Obłuża.

Obydwa wydarzenia są związane z projektem, który w tym roku Fundacja i Grupa ENERGA realizują w naszej dzielnicy pod nazwą ENERGIA NA OBŁUŻU.

Mamy nadzieję, że spędzony czas na sportowo i kulturalnie będzie niezapomnianym nie tylko dla uczestników turnieju i koncertu ale również dla wszystkich, którzy choć na chwilę odwiedzą boisko przy Szkole Podstawowej nr 6 i Skwerek im. Ireny Kwiatkowskiej.

Oprac. Ireneusz Trojanowicz