Rodziny festyn na Grabówku

0
654

W niedzielę w parafii Św. Rodziny odbył się festyn. Atrakcji było sporo, dla małych i dużych. Kiedy dorośli korzystali z kącika medycznego mierząc poziom cukru i ciśnienie krwi, dzieci bawiły się przy kąciku sportowym oraz tańcząc ze smerfami.

Dla wszystkich, atrakcją było przygotowanie koktajli siłą własnych mięśni, jadąc na rowerze oraz kącik militarny, gdzie można było przebrać się w strój żołnierza oraz sprawdzić wojskowe uzbrojenie.

Podczas festynu odbyła się loteria fantowa. Goście podczas całej imprezy mogli skosztować nie tylko ciast, ale również innych pyszności, takich jak bigos, chleb ze smalcem oraz kiełbasek z grilla. Mogli również posłuchać śpiewu dzieci ze scholi.

W naszym festynie udział wziął Marcin Strzelczyk- Przewodniczący rady dzielnicy Redłowo, który kiedyś również był radnym dzielnicy Grabówek. Jak widać Grabówek jest dzielnicą, do której się wraca… Dochód z festynu będzie przeznaczony na wypoczynek wakacyjny dzieci z naszej parafii.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom oraz osobom, które swoim zaangażowaniem i poświęconym czasem, przyczyniły się do sukcesu realizacji festynu.

Oprac. Łukasz Strzałkowski