The History of Sunrise II 🗓

0
533

Gdyński Nowy Harem serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie 21 maja (sobota) od godziny 21:00.

Czas na THE HISTORY OF SUNRISE II. Impreza, która wyznaczy kolejny poziom eventów w w Gdyni. Nowa instalacja CO2, LASER SHOW, PIROTECHNIKA i jeszcze kilka bardzo ciekawych niespodzianek.

Zagrają między innymi:

DJ KRIS – a prywatnie Krzysztof Bartyzel, to człowiek, którego raczej nie trzeba przedstawiać miłośnikom polskiej muzyki klubowej. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, chodzi przecież o prawdziwą legendę tego gatunku, która mimo osiągniętego na przestrzeni lat sukcesu, nigdy nie zapomniała o najbliższych osobach i nigdy nie zmieniła swojego nastawienia do swojej twórczości. Zanim w jego głowie zrodziła się wielka wizja, której efekt znamy dziś pod nazwą Sunrise Festival, Kris był prekursorem odważnego wprowadzania muzyki elektronicznej na polskie parkiety i to w czasach gdy największe triumfy święciło disco polo, uwielbiane przez ówczesnych imprezowiczów odwiedzających zarówno najbardziej oblegane, jak i mniejsze dyskoteki.

DIABLLO – Diabllo aka Coorby a dokładniej Piotr Kunca to utalentowany Dj i producent z Bydgoszczy. Miał przyjemność zaprezentowania się publiczności w trakcie takich eventów jak Independance 2004, 2006 , Welcome to…., Orbital Festival do tego dochodzi wielokrotnie prestożwy Sunrise Festival, a także Electrocity, EnTrance i wiele innych… W szeregi MDT wstąpił po Sunset Music Awards 2011. Supportował wiele znanych postaci z międzynarodowej sceny klubowej jak np. Ferry Corsten, Marcel Woods, Rank 1, Randy Katana, Westbam.

PHIL NOVY – Phil Novy (Dj Novy) to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci postaci pomorskiej sceny klubowej. Pochodzący ze Słupska Dj swoją karierę rozpoczął w 1998 roku w Usteckim klubie KAZAMATY. Szybko został rezydentem tego miejsca i zyskał przychylność publiczność. Jego kariera nabrała rozpędu w roku 2001 gdy wyjechał na studia do Szczecina. Tam został rezydentem klubu Adrenalina, a po dwóch latach dołączył do Dj`skiego temu legendarnego klubu Trezor. Później przyszedł czas na Senso Mielno – tą historię zna chyba każdy klubowicz na pomorzu.

Bilety w przesprzedaży na http://kbq.pl/74828

Oprac. Mateusz Kalinowski

Scheduled kulturalnie