Rugby Club Arka Gdynia ze sponsorem tytularnym

0
278

Rugby Club Arka Gdynia drużyna czterokrotnego mistrza Polski w rugby pozyskała sponsora tytularnego i będzie występować w rozgrywkach Ekstraligi pod nazwą Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia.

Jak wiadomo Arka znaczy Gdynia, a firma Life Style Catering jest firmą na wskroś gdyńską w dodatku związaną z rugby.

Z właścicielem firmy Sebastianem Całką znamy się jeszcze z czasów wspólnej gry w juniorach Arki. Właściwie od samego początku, gdy prowadzi swą firmę, Sebastian zaangażował się w pomoc dla naszego Klubu. Nie spodziewałem się, że od pierwszej rozmowy na temat zacieśnienia współpracy do podpisania umowy miną zaledwie dwa tygodnie. Bardzo się cieszę, że teraz wspólnie wynosimy współpracę na jeszcze wyższy poziom – powiedział Daniel Bartkowiak, członek zarządu Rugby Club Arka Gdynia.

Moja przygoda z rugby zaczęła się w 1998 r. i w różnych rolach trwa do dziś. Odkąd istnieje Life Style Catering zawsze starałem się wspierać drużynę jak tylko mogę, widząc w niej ogromny potencjał. Któregoś dnia podczas luźnej rozmowy z Danielem na siłowni klubowej, pół-żartem pół-serio padło pytanie: a może.. Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia? Przespałem się z tematem, ostatecznie decyzja zapadła w sercu. Bo wiem, że prawdziwe projekty realizuje się z pozycji serca. Mamy do siebie zaufanie, a to jeden z największych życiowych kapitałów. Cieszę się, że mogę zaangażować się w rozwój klubu, żyjąc z pasją i czując smak rugby na co dzień i od święta – powiedział Sebastian Całka, właściciel firmy Life Style Family Catering.

Klub już pod nazwą jako Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia wystąpi w kolejnej kolejce Ekstraligi już w najbliższą sobotę o godz. 19 na Narodowym Stadionie Rugby. Drużyna trenera Łukasza Szostka podejmie lokalnego rywala, Ogniwa Sopot i będzie to spotkanie dwóch najwyżej notowanych aktualnie trójmiejskich drużyn.

Life Style Catering to firma zajmująca się profesjonalnym cateringiem dietetycznym, która dowozi najwyższej klasy diety na terenie Gdyni, Sopotu, Rumi. Do pełnego zapoznania się z ofertą naszego sponsora tytularnego zapraszamy na jego stronę internetową: http://lifestyle-catering.pl/ oraz na profil na Facebooku, by śledzić najnowsze propozycje dietetyczne – https://www.facebook.com/LifeStyleFamilyCatering

mat. partnera