Rozpalcie w sobie wakacyjny nastrój! 🗺

0
717

Rada Dzielnicy Dąbrowa zaprasza na wspólne „odpalanie wakacji” podczas festynu „Niech żyją wakacje!” 22 czerwca, godzina 18:00, Leśna Polana.

W piątek 22 czerwca rozpoczną się w Polsce wakacje, a na gdyńskiej Dąbrowie odpalimy lato! Będzie energetycznie, gorąco i ogniście dzięki wspólnemu, świętojańskiemu ognisku, które rozpalimy na Leśnej Polanie.

W programie festynu oprócz uroczystego rozpalenia ogniska, znajdziemy koncerty, zabawy, quizy, warsztaty i konkursy z nagrodami. Na scenie wystąpią lokalni muzycy, w tym młodzi raperzy z formacji Młoda Epka & EsGie, mistrz coverów – Wojtek Cieślak, a gwiazdą wieczoru będzie gdyński zespół rockowy – Kiev Office. Odważni będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w quizach i konkursach z nagrodami.

Poza sceną także sporo niespodzianek. Dla najmłodszych dmuchańce, gry podwórkowe i strefa gier planszowych, nieco starsi odnajdą się na warsztatach łuczniczych oraz pokazie udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowo na wszystkich uczestników festynu czekać będzie „Fantowy zawrót głowy”, czyli szaleństwo z nagrodami.

Zapraszamy na Leśną Polanę 22 czerwca, początek o godzinie 18:00.

Dąbrowa
Map