Rodzinne Granie w Batorego 🗓

0
1221

W sobotę, 9 grudnia, w godz. 15-17, Muzeum Emigracji zaprasza do zabawy wszystkich miłośników planszówek, w tym rodziny z dziećmi powyżej 12. roku życia.

To miał być kolejny spokojny rejs przez ocean na pokładzie statku M/S Batory. Podróż z Dworca Morskiego w Gdyni do Nowego Jorku po raz kolejny przyciągnęła na pokład znamienite towarzystwo. Nikt jednak nie spodziewał się, że na transatlantyku rozegrają się tym razem sceny rodem z najpoczytniejszych powieści kryminalnych. Zuchwała kradzież bezcennych klejnotów hrabiny Pawlickiej wstrząsnęła pasażerami i członkami załogi. Jednak to właśnie wśród nich ukrywa się złodziej…

M/S BATORY to wydana przez Muzeum Emigracji w Gdyni gra detektywistyczna, która w nowatorski sposób wykorzystuje trójwymiarową planszę w formie statku. Zadaniem graczy jest jak najszybsze wytypowanie złodzieja. Każdy z trzynastu podejrzanych ma zestaw unikalnych charakterystyk – płeć, wiek i rolę. Gracze będą zadawać sobie wzajemnie pytania, a na podstawie odpowiedzi wykluczać kolejnych podejrzanych.

Wybierzcie się z nami w rejs legendarnym transatlantykiem!

Zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl

Wstęp wolny!

miejsce: Muzeum Emigracji, ul. Polska 1, 81-339 Gdynia
kiedy: sobota, 9 grudnia 2017, godz. 15:00 – 17:00

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled miasto