Relacje w wakacje – obóz dla dzieci i młodzieży 🗓

0
757

Pandemia pozbawiła nasze dzieci zbyt wielu okazji do bezpośrednich relacji z rówieśnikami. Są zmęczone zdalną nauką, stałą dostępnością online i ciągłymi kwarantannami. Najlepsze, co możemy im zaoferować w wakacje, to odpoczynek od internetu, swobodna zabawa i zajęcia, które pomogą budować trwałe i dobre relacje z rówieśnikami.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 17 lat do udziału w wyjątkowym wakacyjnym obozie, który odbędzie się w malowniczej krainie kaszubskich jezior i lasów. Podczas niezapomnianych 10 dni skupimy się przede wszystkim na wzmacnianiu umiejętności budowania dobrych relacji oraz na spędzaniu czasu na łonie natury, z dala od nowych technologii, internetu i mediów społecznościowych. Oczywiście, na obóz można zabrać telefon, ale postaraliśmy się, aby pogram zajęć był ciekawszy niż ekran smartfona.

Organizatorem letniego wypoczynku jest Fundacja Dbam o Mój Zasięg – od lat edukujemy dzieci, młodzież i dorosłych jak ważne dla naszego zdrowia fizycznego i kondycji psychicznej jest dbanie o higienę cyfrową i relacje z innymi. Po prostu, #kochamoffline!

“Relacje w wakacje”, który odbędzie się w dwóch 10-dniowych turnusach:

TERMIN I: 29 lipca – 7 sierpnia 2022 roku

TERMIN II: 12 sierpnia – 21 sierpnia 2022 roku

Całkowity koszt udziału dziecka w 10-dniowym wakacyjnym obozie “Relacje w wakacje” wynosi 2 150 PLN (słownie: dwa tysiące sto pięćdziesiąt złotych) brutto. Szczegóły i zapisy na stronie https://relacjewwakacje.pl

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled aktywnie Featured