Opowiedział Dzięcioł Sowie… 🗓

0
1209

Gdynia Rodzinna serdecznie zaprasza na rodzinne przedstawienie pt. „Opowiedział Dzięcioł Sowie” 28 grudnia do Gdyńskiego Centrum Filmowego na godzinę 17:00. Wstęp bezpłatny!

„Opowiedział Dzięcioł Sowie” mądrą bajkę o Dąbrowie: Wilk Barnaba, Ryś Bazyli mieli sklepy, co pół mili. Sprzedawali swe towary, każdy drogi był i stary! Lecz zwierzęta wnet zmądrzały, własny sklepik zbudowały! Więc odeszły precz oszustwa, stare sery i kapusta, brudne łachy, liche pierze, nikt się na to nie nabierze! Wilk Barnaba, Ryś Bazyli także w dobro uwierzyli, że oszustwo nie popłaca, lecz uczciwa, zgodna praca.Teraz w lesie, wśród zwierzaków, saren, wilków, rysiów, ptaków wszyscy pragną moi Mili, by uczciwie wszyscy żyli!”
Teatr Czwarte Miasto zaprasza na kolejną adaptację bajki Waszego ulubionego autora – Jana Brzechwy. „Opowiedział Dzięcioł Sowie” to przedstawienie, które uczy dzieci uczciwości i pokazuje, że dobro zawsze popłaca. W tej przygodzie przeniesiemy Was do malowniczego lasu, gdzie pełne uroku zwierzęta opowiedzą Wam fascynującą historię o dwóch leśnych krętaczach! Czy uda się wygrać walkę z oszustami? Zobaczcie sami! Zapraszamy na kolorową i rozśpiewaną bajkę Teatru Czwarte Miasto pt. „Opowiedział Dzięcioł Sowie”.

Tekst bajki: Jan Brzechwa
Reżyseria: Dariusz Majchrzak
Teksty piosenek: Andrzej Strąk
Scenografia i kostiumy: Magdalena Kurek
Muzyka: Przemysław Pawłowski
Światło i dźwięk: Martyna Janczewska
Występują: Hanna Łubieńska, Magdalena Kurek, Bartosz Sołtysiak, Dorota Sadowska, Mateusz Feliński

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat do 100 lat. Wstęp na spektakl jest bezpłatny, ale biletowany. Rezerwacja na stronie gdyniarodzinna.pl

Instrukcja do rejestracji
Jeśli nie jesteś użytkownikiem strony www.gdyniarodzina.pl zarejestruj się tutaj: REJESTRACJA
Po rejestracji otrzymasz mail z podanym linkiem, na który należy kliknąć, aby aktywować konto.
Po automatycznym zalogowaniu (patrz pkt 2) przejdź do wydarzenia: Kalendarium – 28 grudnia – Spektakl świąteczny pt. „Opowiedział Dzięcioł Sowie”
Zapisz się i wypełnij formularz rejestracyjny.
Zaproszenie na spektakl prześlemy na Twój adres mailowy.
Prosimy o uważne i dokładne wypełnianie formularzy. Należy szczególną uwagę zwrócić na poprawne wpisanie maila, na który ma przyjść bezpłatne zaproszenie. Zdarza się, że mail przychodzi do folderu SPAM. Wynika to z ustawień zabezpieczających w Państwa skrzynce pocztowej. Prosimy o sprawdzenie czy w Państwa przypadku tak się nie stało. W sytuacji, kiedy dokonali Państwo rezerwacji a mimo upływającego czasu mail nie przyszedł to Państwa prosimy o zgłoszenie tej sytuacji na maila rodzina@gdynia.pl. Państwa zgłoszenie zostanie odnalezione w systemie rezerwacyjnym.

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled kulturalnie