Open’er czas zacząć. Jak dojechać na festiwal?

0
680

Dziś startuje Open’er Festival. Na teren imprezy najlepiej dojechać specjalną linią autobusową OF, którą dla uczestników wydarzenia uruchomił ZKM Gdynia

Przystanek znajdziecie na placu Konstytucji przy dworcu Gdynia Główna. Na miejscu odpowiednie służby pokierują Was do autobusów, a te dowiozą Was pod same bramy festiwalu! W kolejne dni Open’era linia kursować będzie z częstotliwością:
– w godz. 8-13 – co ok. 10-15 minut,
– w godz. 13-24 – co ok. 2-10 minut.

Linia OF zapewni również nocny powrót z imprezy z przystanku przy ul. Zielonej, nieopodal wyjścia z festiwalu. Autobusy kursują od dziś aż do zakończenia Open’era. Dla osób z biletami, karnetami lub festiwalowymi opaskami przejazd jest bezpłatny.

Na festiwal dojechać można również regularnymi liniami ZKM Gdynia. Wybierając tę opcję, należy pamiętać o posiadaniu ważnego biletu na przejazd. W związku z Open’erem zwiększona zostanie częstotliwość kursów na liniach 309 i 146.

Przed nami 4 dni fantastycznej zabawy na lotnisku w Babich Dołach. Na kilku scenach wystąpią dziesiątki artystów z Polski i zagranicy. To gwiazdy światowego formatu, m.in. The Chemical Brothers, Dua Lipa, The Killers, Twenty One Pilots czy Imagine Dragons. W koncertowej uczcie uczestniczyć będą dziesiątki tysięcy fanów muzyki. O ich bezpieczny transport na teren festiwalu oraz w drogę powrotną jak zwykle zadba ZKM Gdynia. Specjalnie na czas festiwalu uruchomiona została linia autobusowa OF. Kursuje ona spod dworca kolejowego Gdynia Główna na teren festiwalu. Tam, uczestnicy imprezy mogą wygodnie dojść do pola namiotowego czy bramy wejściowej na imprezę.

Oprac. Mateusz Kalinowski