Odkryj Amerykę! – rodzinna gra miejska 🗓

0
701

Zapraszamy na drugą odsłonę rodzinnej gry miejskiej. Możecie wziąć w niej udział codziennie, do 23 sierpnia. Dzień później odbędzie się losowanie nagród.

W Konsulacie Kultury odbieramy mapę z kartą gry. W telefonie wpisujemy podany tam adres strony www. Na koniec zabawy robimy zdjęcie uzupełnionej karty gry i wysyłamy je na adres edukacja@gck.gdynia.pl. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą długopisów. Przydadzą się na trasie zabawy.

Żeby aplikacja zadziałała nie trzeba nic pobierać, ale niezbędne jest wyrażenie zgody na dostęp do usługi lokalizacji (posiadacze iphone’ów robią to sami w ustawieniach ogólnych) oraz dostęp do mobilnego internetu. Poszczególne zadania wyświetlają się we wskazanych na mapie lokalizacjach. Odświeżając dane GPS, możecie zawsze sprawdzić odległość w metrach do każdego z punktów naszej zabawy. Powodzenia!

Odbiór karty jest możliwy codziennie w godzinach pracy kasy: poniedziałek – piątek w godz. 08:00-20:00, sobota – 10:00-20:00, niedziela – 10:00-18:00

Któż z nas nie chciałby zostać odkrywcą? Często w tym celu trzeba wyruszyć na odległą i niebezpieczną wyprawę. Ale czasami wystarczy wziąć udział w niecodziennej grze miejskiej i inaczej spojrzeć na znane wcześniej ulice oraz budynki.

Zapowiadamy wyśmienitą zabawę dla całej rodziny. Gwarantujemy, że w mieście z morza i marzeń wspólnie okryjemy Amerykę! Dosłownie i w przenośni.

Rodzinna gra miejska „Odkryj Amerykę” odbyła się 17 lipca w okolicach Konsulatu Kultury – na terenie od Dworca Gdynia Główna po Plac Kaszubski. Na ulicy Jana z Kolna 25, czyli w naszej siedzibie, każda drużyna otrzymała mapę, na podstawie której dotarła do rozsianych po okolicy punktów zabawy, gdzie czekały zadania do wykonania.

Do udziału w grze zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym (drużyny odkrywców mogą liczyć od 2 do 6 osób). Żeby wziąć w niej udział, oprócz silnego składu i dobrych zawodników, przyda się też telefon komórkowy z mobilnym dostęp do sieci i GPS.

Oprac. Mateusz Kalinowski

Scheduled aktywnie miasto