Konkurs “Sprzątanie Gdyni 2020”

0
743

Wydział Środowiska Urzędu Miasta Gdyni zachęca wszystkich młodych gdynian do wzięcia udziału w niecodziennym konkursie.

Konkurs polega na wykonaniu przedmiotu użytku codziennego (zabawka, pomoc naukowa, przedmiot wykorzystywany w domu lub szkole itp.), wykonanego w całości z odpadów powstających w domu. Praca może być efektem pracy indywidualnej bądź rodzinnej. Opisane i podpisane zdjęcia wykonanej pracy razem ze skanem podpisanego oświadczenia RODO powinno zostać wysłane na adres: a.madejska@gdynia.pl. Prace należy przesyłać w dniach od 25 września do 15 października 2020 r. do godz. 15:45.

Podczas oceny wykonanego przedmiotu jury będzie się kierować następującymi kryteriami: pomysłowość, kreatywność, funkcjonalność, przydatność, stopień trudności wykonania, ilość użytych materiałów. Nagrodą główną jest elektryczna deskorolka.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest także polubienie na Facebooku edukacyjnej grupy „Segreguj.to w Gdyni”. W grupie można dowiedzieć się czegoś więcej o segregacji odpadów lub zweryfikować swoją obecną wiedzę. Edukujemy i wspólnie propagujemy postawy proekologiczne. Razem możemy więcej!

Regulamin konkursu [ TUTAJ ]

Oprac. Amelia Bielska