Konkurs o porcie i Wendzie 🗓

0
881

Z okazji ustanowienia roku 2021 Rokiem inż. Tadeusza Wendy zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o Gdyni i porcie.

 

Tadeusz Wenda – wizjoner i projektant portu jest ikoną naszego miasta. Rok Wendy to idealna okazja do szerzenia wiedzy o tym wybitnym inżynierze, jego dokonaniach i życiorysie.

Port Gdynia wspólnie z miastem Gdynia zapraszają na konkurs pod nazwą „Śladami Tadeusza Wendy po Porcie Gdynia”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 14 pytań dotyczących początków budowy gdyńskiego portu oraz powstania naszego miasta.

Do wygrania jest unikalna, autobusowa wycieczka po niedostępnych na co dzień terenach Portu Gdynia! To niezwykła okazja, by zobaczyć, jak pierwszy port II Rzeczypospolitej został zaprojektowany i zbudowany.

Zwyciężą osoby, które poprawnie i w najkrótszym czasie odpowiedzą na pytania konkursowe. Wycieczka autobusowa po Porcie Gdynia dla laureatów odbędzie się 29 maja o godzinie 14:00.

Odpowiedzi na pytania można udzielać do 23 maja do godziny 18.00, ale z racji ograniczonej liczby miejsc na wycieczce, o wygranej decyduje najkrótszy czas. I przede wszystkim jak największa liczba prawidłowych odpowiedzi na pytania w formularzu konkursowym.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 maja. Na stronie www.gdynia.pl podamy prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe oraz listę zwycięzców.

Z laureatami skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo, aby uzgodnić szczegóły udziału w wycieczce. Każdy zwycięzca będzie mógł zabrać na zwiedzanie maksymalnie trzy osoby towarzyszące.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem oraz wejść na stronę Microsoft, by wypełnić formularz konkursowy i odpowiedzieć na 14 pytań.

Oprac. Amelia Bielska

Scheduled Featured miasto