Kolejny rok bez Open’era

0
703

Niestety, w związku z sytuacją pandemiczną organizatorzy Open’era są zmuszeni przesunąć tegoroczną edycję imprezy na lato 2022 roku. 

 

Alter Art, organizator festiwalu, mając na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, podjął decyzję o przełożeniu tegorocznej edycji imprezy. Open’er Festival odbędzie się w dniach 29 czerwca–2 lipca 2022 roku.

Odwołanie tegorocznego Open’era oznacza, że wcześniej zakupione bilety zachowują ważność do kolejnej edycji festiwalu. Ich zatrzymanie i wykorzystanie w przyszłym roku to wsparcie dla przeżywającej trudny czas branży muzycznej i festiwalowej.

Wiemy już także, że kilkoro artystów, którzy mieli wystąpić podczas tegorocznej edycji wydarzenia, pojawi się w Gdyni w przyszłym roku. Swoją obecność potwierdzili Twenty One Pilots, Michael Kiwanuka, Destroyer, Badbadnotgood oraz Seasick Steve.

Choć w tym roku nie spotkamy się na festiwalu w takiej formule jak zwykle, to organizatorzy przygotowali coś specjalnego dla fanów muzyki. W tym roku spotkamy się w Gdyni na Open’er Park. Wydarzenia w ramach cyklu odbędą się pomiędzy 15 lipca a 28 sierpnia. Open’er Park to projekt, w którym zagoszczą zarówno muzyka, jak i teatr, sztuki wizualne czy kino. To również wspaniałe miejsce na wakacyjny relaks.

Oprac. Amelia Bielska