Helios dla dzieci 🗓

0
744

Kino Helios w Gdyni zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek! Tym razem zapraszamy na wyjątkowy pokaz o psim i ludzkim życiu, który zagramy już 29 i 30 sierpnia.

Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę. Ta pouczająca historia dla małych widzów, z pewnością poruszy Wasze serca.

Pokazy specjalne dla najmłodszych kinomanów realizowane w ramach projektu Helios dla Dzieci to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami, najlepsze bajki dla dzieci, wyjątkowe filmy oraz kino dla całej rodziny! W ramach projektu proponujemy specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku – także dla tych, dla których będzie to pierwsza przygoda z wielkim ekranem!
A już 05-06.09 „Był sobie pies 2”!

Ceny biletów: Każdy uczestnik seansu – 10 zł

Oprac. Marta Kuniecka

od do
Scheduled kulturalnie