Gry i zabawy z mapą i kompasem na Cisowej 🗓

0
565

Fudnacja ARKUN i firma Adaptacja zapraszają 6 kwietnia (sobota) o godzinie 11:00 na “Gry i zabawy z mapą i kompasem na Cisowej”.

“Gry i zabawy z mapą i kompasem” to spotkania rekreacyjno-sportowe skierowane do osób w każdym wieku. Mają na celu umożliwienie aktywnego spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie. Można pospacerować z mapą, indywidualnie, w grupie, z rodziną, można potruchtać, spokojnie pobiegać lub pościgać się. Każdy sam decyduje jaką formę aktywności wybiera. Na uczestników na mecie czeka poczęstunek i napoje oraz upominki i medale.

ZAPISY: https://app.evenea.pl/event/spirosxxvi

Podczas wydarzenia zaplanowano losowanie hulajnogi elektrycznej, ufundowanej przez sklep Electofun z ul. Morskiej 509. Ponadto, każdy uczestnik otrzyma plecak, bidon i bluzę, przekazaną przez firmę Acciona Nieruchomości, dewelopera osiedla Zbożowa.

Dla mieszkańców naszego miasta udział w kategorii pieszet TP5 jest bezpłatny a chętni spoza Gdyni i osoby, które nie zmieszczą się w limicie miejsc, wnoszą opłatę w wysokości 10 zł od osoby. Trasa piesza 5km (TP5) odbędzie się w ramach XXVI SPIROS i jest zwycięskim projektem w ramach Budżetu Obywatelskiego.

*obowiązuje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona.

Oprac. Marek Lutowski

Scheduled Cisowa Featured impreza na orientację