Głosy dla hospicjum 🗓

0
822

Październik to miesiąc pomocy, to także czas, w którym na całym świecie odbywają się koncerty charytatywne na rzecz podopiecznych hospicjów pod wspólną nazwą „Głosy dla hospicjów”.

Gdynia także przyłącza się do tego wspaniałego wielogłosu organizując niezwykły koncert – “Serca łączą pokolenia – głosy dla hospicjum” – koncert na rzecz Hospicjum dla dzieci Bursztynowa Przystań. Zapraszamy 8 października o godzinie 17:30 do Szkoły Muzycznej I i II stopni w Gdyni (ul. Biskupa Dominika 13a, Gdynia).

Wystąpią dwa pokolenia muzyków i wychowanków gdyńskiej szkoły muzycznej: Rafał Lewandowski z synem Frankiem – wyśmienici pianiści, Bogna Forkiewicz, wspaniała wokalistka (sopran), wraz z córką Blanką Błażejowską, Artur Jurek, niezwykły pianista jazzowy i aranżer z córką Zuzanną, Marek Sikora – nietuzinkowy puzonista, Beniamin Brzozowski, grający na tubie. Gościem specjalnym koncertu będzie Przemysław Dyakowski!

Dobroczynne zaproszenia będą dostępne od 1 października w Szkole Muzycznej I i II st. w Gdyni. Liczba miejsc ograniczona! Odbiór zaproszeń odbywa się w sekretariacie szkoły. Koncert jest charytatywny! wszystkie środki zebrane podczas wieczoru przeznaczone będą na potrzeby podopiecznych Bursztynowej Przystani.

Organizatorem koncertu jest Szkoła Muzyczna I i II st. w Gdyni przy współpracy z #AkcjaAnima #Howinnga #AMożeBy.

Oprac. Witek Olejarz

Scheduled kulturalnie Szkoła Muzyczna twoja szkola