Gdynia ReAktywacja – nabór w dzielnicy Oksywie

0
802

Teatr Gdynia Główna rozpoczyna nabór uczestników projektu do „Gdynia-ReAktywacja” w dzielnicy Oksywie.

Chciałbyś spędzić więcej czasu z rodziną? Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w integrujących WARSZTATACH RODZINNYCH, które odbywać się będą codziennie od 31 lipca do 5 sierpnia, 7-8 sierpnia, w godzinach 17.00-19.30 w pomieszczeniu Parafii Wojskowej Marynarki Wojennej RP pw. Matki Boskiej Częstochowskiej przy ul. Śmidowicza 47. W ramach zajęć rodzice ze swoimi pociechami skonstruują latawce, które później będą mogli wykorzystać we wspólnych zabawach. Warsztaty będą także doskonałą okazją do nauki majsterkowania, jak również do pogłębienia więzi rodzinnych.

Chcesz rozwijać swój potencjał? Weź udział w WARSZTATACH IMPROWIZACJI, które będą się odbywać codziennie od 9-12 sierpnia, w godzinach 17.00-19.30 w Placówce Wsparcia Dziennego „Kreatywni” przy ul. Płk. Dąbka 52. Rozbudź swoją kreatywność i znajdź twórcze sposoby na odnalezienie się w życiowych sytuacjach!

Lubisz pisać? Interesujesz się historią Oksywia? Weź udział w WARSZTATACH SCENARIUSZOWYCH „BOHATER DZIELNICY” i wspólnie z nami zbadaj Oksywie i spróbuj odnaleźć wspomnienia lub żyjące osoby, których biografia mogłaby służyć za kanwę scenariusza. Spotkania będą obywały się w dniach 31 lipca, 4, 7, 11 sierpnia, godz. 17.30 w Placówce Wsparcia Dziennego „Kreatywni” przy ul. Płk. Dąbka 52.

Pierwszeństwo w naborze mają mieszkańcy obszarów objętych Gminnym Planem Rewitalizacji oraz rodziny, z których kilka pokoleń zgłosi się do udziału w projekcie.

Więcej informacji o projekcie na stronie www.teatrgdyniaglowna.pl.
Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc – ograniczona!

Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2017 r. Aby zgłosić swój udział w warsztatach, napisz:
teatr@teatrgdyniaglowna.pl lub 58 351 15 12 i 692 820 511

Projekt „Gdynia-ReAktywacja” jest współfinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz ze środków Miasta Gdynia.

Oprac. Paweł Musiał