Gdynia OPEN 2019 🗓

0
1298

Już po raz 6. w Gdyni zabrzmią głosy młodych i utalentowanych solistów oraz zespołów wokalnych.

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2019 odbędzie się w dniach 26-30 sierpnia 2019 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Na Galę Finałową i koncert Marcin Spenner zapraszamy do muszli koncertowej na pl. Grunwaldzkim 30 sierpnia o godz. 18.00.

Festiwal Gdynia OPEN ma charakter konkursu, w którym mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku od 3 do 25 roku życia. Pierwsze trzy dni festiwalu będą poświęcone na przegląd występów solistów, duetów i zespołów wokalnych (do 9 osób włącznie), podzielonych na kategorie wiekowe. Ostatniego dnia Festiwalu laureaci Gdynia OPEN 2019 zaprezentują się podczas uroczystego koncertu.

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN podczas dotychczasowych edycji zawsze gromadził liczne grono uczestników, a poziom artystyczny występów zachęcał widownię do spontanicznej zabawy. Regulamin konkursu oraz szczegóły dotyczące tegorocznej edycji festiwalu można znaleźć na stronie internetowej www.gdyniaopen.pl.

Organizatorzy: Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni, ZSP nr 3 w Gdyni, Wymiennikownia i Laboratorium Innowacji Społecznych. Patronat Honorowy: Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak. Patroni medialni: Radio Gdańsk S.A. i Trojmiasto.pl.

Oprac. Paweł Musiał

od do
Scheduled kulturalnie