Filmowe Poranki w Kinie Helios – Króliczek Bing 🗓

0
115

Kino Helios w Gdyni zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Króliczek Bing część 6, w niedzielę 19 lutego o godz. 10:30.

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każda bajka zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Mimo chęci nie zawsze im się udaje, popełniają błędy, na których się uczą. Czasami króliczkowi brakuje doświadczenia, aby przewidzieć skutki swojego zachowania. Gdy tak się dzieje, króliczek musi poradzić sobie ze swoimi uczuciami, jednak z pomocą Flopa zawsze udaje mu się odzyskać pewność siebie.

Zaprezentowany będzie zostanie zestaw bajek:

Automat z niespodzianką
Zakręcony
Dom
Sorbet
Obraz na ścianie
Szukaj mnie
Zamek z piasku
Żołędzie

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Oprac. Małgorzata Trasna

Scheduled kulturalnie