Filmowe poranki: Strażak Sam 🗓

0
1238

Kino Helios w Gdyni zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie 13 października o godzinie 10:30

W niedzielę zostanie zaprezentowany zestaw bajek: Czarodziej Wally, Książę w Pontypandy, Z archiwum Zet, Na Dzikim Zachodzie, A kto wypuścił kota?

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios w Gdyni odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:
• zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
• projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:
• dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
• pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Cennik:
• bilet 18,50 zł dla każdego uczestnika
Po seansie każdy uczestnik otrzyma “balonowy” upominek.

Więcej szczegółów na www.helios.pl

Oprac. Marta Kuniecka

Scheduled kulturalnie lifehacki