Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź cz. 1 🗓

0
320

UWAGA konkurs: Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 1.

W niedzielę 27 lutego o godzinie 10.30 Kino Helios zaprezentuje zestaw bajek:

Obraz
Ruch koniem
Hit sezonu
Eliksir wzrostu
Nowa miotła
Wszyscy w domu
Słodkie życie

“Masza i Niedźwiedź” to pełen humoru, uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie, serial o niesfornej dziewczynce Maszy oraz jej poczciwym przyjacielu Niedźwiedziu.
Pewnego dnia Masza zgubiła się w lesie. Nie mogła znaleźć drogi powrotnej, jednak na swoje szczęście spotkała mieszkającego w małej chatce Niedźwiedzia. Od tej pory stali się najlepszymi przyjaciółmi i wspólnie przeżywają niesamowite przygody. W krótkim czasie dziewczynka poznała również innych mieszkańców lasu, takich jak wilk, zajączek, inne niedźwiedzie oraz niezliczoną liczbę różnorodnych ptaków. Wszystkie bajki Maszy zawierają morał oraz ciekawą historię nawiązującą do podstawowych i najważniejszych wartości, takich jak przyjaźń, miłość, lojalność czy zaufanie.

UWAGA konkurs!

Napisz w komentarzu do artykułu, jakie inne zwierzątka występują w bajce oprócz niedźwiedzia?  

Do wygrania jedno podwójne zaproszenie na Filmowy Poranek, które w wylosuje nasza redakcyjna Masza spośród nadesłanych odpowiedzi. Na komentarze czekamy do 25 lutego do godziny 16:00.

Oprac. Martyna Rodzik

Scheduled Featured kulturalnie