Festyn majowy w Kacku 🗓

0
1194

3 maja Rada Dzielnicy Wielki Kack zaprasza na FESTYN MAJOWY przy Źródle Marii!

Kolejna odsłona rodzinnego, majowego festynu organizowanego przez Radę Dzielnicy Wielki Kack. Już 3 maja na terenie zielonym przy ulicy Źródło Marii, obok Figurki Matki Boskiej odbędzie się rodzinno-sąsiedzka integracja z licznymi zabawami i atrakcjami. Na scenie zobaczymy pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu Joanny Statuch, Szwadron Gdyńskich Krakusów, oraz zespół Solo Band. Dla śmiałków atrakcje takie jak wielka loteria, quiz wiedzy o Wielkim Kacku, wspólne śpiewanie hymnu i pieśni patriotycznych oraz wiele innych niespodzianek.

Więcej szczegółów na temat Festynu Majowego znajdziecie na www.gdynia-wielkikack.info oraz w wydarzeniu na Facebook’u. Wstęp wolny!

Majówkowe harce zaczynamy o godzinie 15:00, zatem jeśli nie macie pomysł na spędzenie majówki, pędźcie z rodziną ku Źródłu Marii! W programie: Nabożeństwo Majowe przy Źródle Marii, Gry i zabawy dla dzieci i rodziców, Pokazy taneczne, Strzelanie z łuku, Warsztaty ekologiczno-edykacyjne, Strefa gier planszowych, Konkursy, Jazda konna, Pokaz Szwadronu Gdyńskich Krakusów, Nordic Walking, Nauka pierwszej pomocy, Występ wieczoru – Solo Band oraz wiele innych atrakcji!

Oprac. Paweł Musiał

Scheduled dzielnica Wielki Kack