Dwójka Biegnie w Rytmie Serca 🗓

0
1488

Dyrektor oraz Samorząd Uczniowski II Liceum Ogólnokształcącego organizuje 20 października bieg charytatywny “Dwójka biegnie w rytmie serca”.

Wydarzenie odbędzie się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym – start z boiska II LO przy ulicy Wolności 22b (9.00 – 10.30- rejestracja zawodników).  Podczas biegu na boisku odbywać się będzie festyn, a w jego ramach gry i zabawy, koncerty, turniej piłki nożnej, zawody strzeleckie Bractwa Kurkowego – będzie można skorzystać z przygotowanej oferty gastronomicznej i wziąć udział w licytacjach na rzecz naszych podopiecznych. Koszt pakietu startowego to co najmniej 25 zł dorośli oraz co najmniej 15 zł dzieci i młodzież do lat 18. Planujemy dystans 5,5 km oraz 1 km (po lesie).

Bieg jest kontynuacją działań dobroczynnych skierowanych do naszych uczniów zmagających się z ciężką chorobą nowotworową – Pauliny, bardzo poważnie chorej na białaczkę oraz Konrada, który zmaga się z rzadką, nieoperacyjną chorobą nowotworową – mięsakiem kościopochodnym. Dzięki zeszłorocznego koncertowi charytatywnemu zorganizowanemu przez nas w Gdynia Arenie udało nam się zapewnić środki finansowe na leczenie Pauliny i Konrada na rok. Nadszedł czas, by pomóc im ponownie.

Zapisy: www.elektronicznezapisy.pl

Bieg współorganizują z nami: Gdyńskie Centrum Sportu oraz Stowarzyszenie Aktywni.

Honorowy patronat nad biegiem objęli na razie: Prezydent Miasta Gdyni, dr Wojciech Szczurek oraz Konsul honorowy Francji w Gdyni, pan Alain Mompert. Patronat medialny: Radio Gdańsk, mlodagdynia.pl i esencjagdyni.pl.

Partnerzy: Uniwersytet Morski, Akademia Marynarki Wojennej, Pol-Mare, Rada Dzielnicy Działki Leśne, Serio, Śródmieście, Semco, Neolight, ZKM, GRYF, Klub Rotary, Kohler, Staples, Sopocka Fabryka Urody, Loopy’s World

kontakt:
Elżbieta Zaręba – dyrektor szkoły, sekretariat@lo2gdynia.pl, tel. 58 620 17 50
Katarzyna Klecha – Przewodnicząca Rady Rodziców przy ZSO nr 2 w Gdyni, tel. 792 662 626
Anna Ćwiklińska-Rutka – nauczyciel – koordynator, cwikrut@wp.pl, tel. 608 381 003
Maja Makowska – Samorząd Uczniowski Dwójki, tel. 501 138 964
Igor Wojciechowski – Samorząd Uczniowski Dwójki, i.wojciechowski@zhp.net.pl, tel. 518 345 241

Scheduled aktywnie biegi Liceum Ogólnokształcące nr 02 twoja szkola